Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość JuliaCiekawa

Zakup mieszkania we Wrocławiu?

Polecane posty

Gość JuliaCiekawa

Chcę kupić mieszkanie we Wrocławiu (jestem z Warszawy), ale dostałam propozycje pracy i chcę się przeprowadzić. Czy możecie podpowiedzieć w jakiej dzielnicy warto interesować się mieszkaniami? Ciekawie wygląda inwestycja GeoGrupy http://geogrupa.pl/pl/oferta/wroclaw/stablowice, czy ktoś może tam mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Budowa domów w dzisiejszych czasach nie zajmuje już tyle czasu co kiedyś. Poza tym istotnym faktem jest także to, że zdecydowana większa ilość osób może sobie na to pozwolić bez większych problemów. Wrocław jest pięknym miastem i budowa domu na jego terenie to z pewnością coś niesamowitego. Zachęcam do przeanalizowania artykułu na ten temat ->http://panpifpaf.pl/ciekawe-projekty-domow-we -wroclawiu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja nowoczesne technologie pozwalają na bardzo szybkie wybudowanie domu. Zobacz ofertę http://gamebodom.pl bardzo ciekawe rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak tyle że nie każdego stać na mieszkanie w domu, poza tym mieszkania są tańsze, zwłaszcza te na Różance. Tam Atal teraz też buduje osiedle nad Odrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx44

Teraz wiele osób decyduje się na zakup mieszkania, i ja też się w końcu przekonałem o tym. Wrocław to moje miasto, polecam https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe/wroclaw.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madameeen

Też chcieliśmy kupić z mężem mieszkanie we Wrocławiu, ale ceny nas trochę przeraziły. Okazało się, że bardziej nam się opłaca wybudować dom 🙂 Sami się za to zabraliśmy, ale dużo pomogła nam ekipa z hurtowni, w której kupowaliśmy materiały budowlane - MSM we Wrocławiu. Oprócz dużego wyboru towarów, z wszystkim nam doradzili i pomogli znaleźć specjalistów do rzeczy, w których potrzebowaliśmy pomocy. Bardzo polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Panik

Wybór mieszkania najlepiej poprzedzić wyborem dobrej ekipy projektowej i wykończeniowej w pakiecie najlepiej. https://www.facebook.com/decoroom.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dersi

no trzeba dobrze poszukcać po ofertach i uda się znaleźć mieszkanie w atrakycjnej cenie. Ja zaczęłam poszukiwania mieszkania od biura nieruchości. Wybrałam sdp nieruchomości i agent wysłuchał moich oczekiwań, znalazł fajne oferty. I szybko poszło, formalności załatwiło biuro. Widać, że sie an tym znają, mają doświadczenie i chyba sama nie odważyłabym kupować mieszkania. Nie ma sensu sie męczyć z formalnościami.  Agent wynegocjował bardzo atrakcyjną cenę, sama niestety nie miałabym takiej wiedzy i pewnie zostałabym z peirwotną ceną mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajetannn

Myślę, że dobrą opcją jest szukanie mieskzania przez agencję. We Wroclawiu SDP Nieruchomości działa naprawdę preżnie. Ogłoszeń mają bardzo dużo. Przejrzyjcie sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsa

ja z sdp nieruchomości kupowałam mieszkanie i naprawdę super zajęli się szukaniem mieszkania i formalnościami. Mają bogatą bazę ofert, więc szybko poszło. Widać, że siedzą  w rbanży już długo, bo znają wrocławski rynek, wiedzą o różnych zmaianch w prawie, podpowiedzieli mi kilka rzeczy, żeby było korzystniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ja współpracuje z biurem Wro Nieruchomości z Lelewela i Panią Izą, która odpowiada u mnie za zarządzanie najmem. Mam 3 mieszkania, które wynajmuje z ich pomocą i mogę z czystym sumieniem ich polecić. Świetnie przygotowana oferta, bardzo dobry kontakt z biurem i profesjonalne przygotowywanie oferty.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się nad zakupem mieszkania polecam od siebie skorzystanie z usług Modern House Nieruchomości we Wrocławiu. Pracujący tam agenci są niezwykle pomocni przy załatwianiu wszelkich formalności związanych zarówno z zakupem jak i sprzedażą mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jak kupować mieszkanie i nie utonąć w formalnościach to tylko z Modern House!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modern House S.C.J Hutnik to najlepszy pośrednik przy zakupie mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, a naukowcy obliczyli już, jakie grunty zostaną zalane za 25-30 lat po całości, bo obliczyli że lodowce topnieją jak szalone. Ponoć Poznania, Wrocka, 3city ma nie być...
Dla kogo kupujeta te mieszkania?
Aaaa, akwarium se za 30 lat zrobita, ahhahaha...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przyjaciółka kupiła ostatnio mieszkanie we Wrocławiu bez pośredników, za gotówkę, co prawda na Psim Polu, ale ma bardzo dobry dojazd do centrum, przystanek autobusowy tuż pod blokiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, mini czynszyk taż ma, ściany z karton/gipsu, każde (pie.rd.nięcie) sąsiadów słychać, metrów pewnie w mieszkaniu tyle, ile u mnie w garażu, na dodatek tani prądzio, gazio i wodzia. Suma sumarum przy 5,6 osobowej rodzinie koszt utrzymania kilku ton betonu przez lat 10 będzie porównywalny z utrzymaniem 4 domów poza Unią Europejską a gdy mowa o samym zakupie - trzeba będzie policzyć przez razy 3, albowiem za cenę klasycznego M2 w dużych, jeszcze polskich miastach poza Unią nabywa się co najmniej dwa domy z dużą działką w okolicach dużych miast poza strefą ogrodzoną wysokim płotem pod prądem. Nic, tylko usiąść i się cieszyć z własnej głupoty albowiem w polszy trzeba być maso/sado aby chcieć tu mieszkać, żyć, pracować, kształcić się i odpoczywać. Dlaczego? Bo, każdemu Polakowi zabraknie ze 2 życia aby móc spłacić to, gdzie dałoby się odpoczywać. Jakim prawem w mieście z epoki kamienia łupanego mam zapłacić pół miliona za 50m2 betonu a potem miesiąc w miesiąc minimum 1000zł na resztę mediów?
30 lat życia = 360 miesięcy x 1000zł = 360.000zł
Zakup M2 = 500.000zł
Odsetki (9.85% rocznie) w kredycie na 25lat czyli +246,25% do kwoty 500.000zł czyli = 1.231.250zł
----------------

360.000+ 500.000 + 1.231.250 = 2.031.050zł
wynik podzielić na 360 miesięcy
---
5642zł miesięcznie
ale!!!!
ale w Polsce zarabia się około 2800zł netto przy umowie o pracę (pełen etat), to średnia z GUS za 2021...
zatem:

2.031.050zł
odjąć minimalnie 1000zł na życie (jedzenie, odzież, zachcianki, leczenie) misiecznie...
zatem z wypłaty zostaje 1800zł netto
i gdy te kwotę uznamy za to, co możemy odłożyć oraz ...
2.031.050zł podzielimy przez te 1800zł to wyjdzie nam:
1128 miesięcy!
a 1128 miesięcy to około 94 lata z hakiem, zatem...
klasyczna osoba samotna pracująca na umowę o pracę w Polsce, gdy nabędzie w wieku lat 20 mieszkanie we Wrocku to praktycznie... stanie się jego właścicielem w wieku lat 114 !!

Powodzenia wszystkim przy...gu.po.m życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×