Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LuizaM

Gdzie kupić meble do salonu i przedpokoju?

Polecane posty

Gość LuizaM

Podpowiedzcie nam, gdzie można kupić ładne i dobre meble? Byliśmy już we wszystkich salonach meblowych w okolicy i naprawdę niem w nich nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaśka772
Ja swoje meble do przedpokoju kupiłam w internetowym sklepie meblowy24.pl: https://meblowy24.pl/meble-do-przedpokoju.html Zdecydowanie wolę zakupy przez internet, bo pozwala to zaoszczędzić czas, którego i tak mi brakuje. Mają bardzo szeroką gamę mebli w różnych stylach i kolorach, a do tego niskie ceny, więc na pewno znajdziesz tam również coś dla siebie. Widziałam, że mają też meble do salonu, więc może uda Ci się kupić wszystko za jednym zamachem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a patrzyłaś w Home Concept jest taki salon art deco? Mają bardzo duży wybór wszelakich mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hmmm.. ja moją sofę mam już od kilku lat i w sumie jestem z niej zadowolona. Pamietam, że miałam dylemat ale zdecydowalam się na markę puszman i nie zaluje -jakość jest na najwyższym poziomie i zawsze zwraca uwagę gości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie najlepszej jakości mebli, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego salonu: www.dobroteka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×