Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka1996

wrzosy pomocy

Polecane posty

Gość Anka1996

W linkach są zdjęcia. Kupilam koncem lata w zeszlym roku wrzosy w doniczkach jednak nie zdazylam zrobic skalniaka i ch posadzic. Pani w szkolce powiedziala ze wystarczy jak przechowam je w piwnicy przez zimę do wiosny, od czasu do czasu podlewając. Tak tez zrobilam i o ile azalie byly przechwywane w tych samych warunkach i zaczely kwitnąc w lutym (tez w doniczkach szkolkarskich) tak o wrzosy mam watpliwosci, są przykurzone jak to w piwnicy, kwiaty się sypią i w zasadzie niewiem czy cos z nich jeszcze będzie i czy je sadzic czy kupic nowe. Ostatnio przeczytalam ze nie nalezy ich przytrzymywac w szkolkarskich za ciasnych doniczkach wiec przesadzilam je d innych pojemnikow zeby mialy wiecej swobody. Czy ktos mi cos wskaze w tej kwestii? Niewiem czy mam je przycinac i czekac az w piwnicy odbiją i dopiero sadzic czy posadzic na dzialce i wtedy dopiero ciac czyli kwiecien/maj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1996
Wklejalam linki ze zdjecami jednak zostaly uznane za spam gdyby byl ktos kto się zna podesle foto na email bede wdzieczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desktop.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym przycięła bo i tak są w ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1996
udalo się, 3 linki ze zdjeciami są powyzej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×