Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie macie hobby lub pasje ktore realizujecie w domu w wolnej chwili?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Co za cud, że głupoty w necie nie są pisane wulgarnym językiem. A na serio: jako osoba dość często sięgająca po współczesną prozę cię nie rozumiem. Wybór jest duży, i tematycznie, i językowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah123456789

Moim hobby stało się skakanie ze spadochronem :D a zaczęło się od tego, że 2 lata temu mój chłopak kupił mi voucher na lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly (to jest pod wro). Mega mi się spodobało, sama sobie potem dokupiłam kolejny lot, i jakoś zaskoczyło tak, że teraz skaczę ze spadochronem bo to pokochałam <3 Ale oczywiście to nie jest pasja którą można wyonywać codziennie, no chyba że liczyć do tego oglądanie filmów/pokazów/czytanie/oglądanie wywiadów hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka

Ja uwielbiam ćwiczyć w domu, mam też dziecko więc robie to w wolnych chwilach, ostatnio dostałam nawet smartwatch garetta i pomaga mi i w ćwiczeniach i w "codzienności". ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zalezy bardzo od pogody, bo lubie spedzac czas na zewnatrz.Podroze, jazda na biegowkach, wycieczki rowerowe, rolki, morze, gory.Jak nie moge nigdzie sie przemiescic to wyszukuje z neta zdjecia roznych miejsc i je ogladam.Do tego sluchanie muzyki i koncerty, podobno wg Polakow za stara jestem, to dla nastolatkow takie bycie fanem jakiegos zespolu, normalna dorosla kobieta jesli czegos slucha to piosenek dla dzieci (wraz z dziecmi lub sluchawki na brzuch ciazowy) , muzyki powaznej lub poezji spiewanej.Na szczescie nie mieszkam w Polsce, wiec nie mam takich ograniczen i nikt sie nie dziwi moim koszulkom i gadzetom z ulubionymi zespolami.Ten wyjazd za granice tez sie wiazal z zainteresowaniem, to moge wam powiedziec, bo miejscowi w to nie wierza, ani ze nauka ich jezyka jest/byla moim zainteresowaniem.Troche absurdalna sytuacja moim zdaniem.

Lubie tez ciagle urzadzanie mieszkania, przerobki ciuchow, dostosowywanie wszystkiego do lepszego funkcjonowania.Ozdoby swiateczne

A na najnizszym levelu-jedzenie, picie i netflix.A jeszcze nizej-spanie gdy pada deszcz i nie musze wczesnie wstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 21.09.2018 o 12:18, Gość gość napisał:

No tak, na kazdym temacie obsmarowujecie matki wielodzietne, ze zacofane, puste bez pasji. A kiedy pada pytanie o pasje, to temat umiera, bo prawie nikt sie tam nie wypowiada.... albo sie okazuje, ze jest to glownie ogladanie seriali....no wlasnie gdzie te wasze super prace i pasje?!

Kiedy matka ma czas na pasje?Tu nawet nie o czas chodzi, tylko o uwiazanie w domu, np na narty czy na koncert sie niemowlaka nie wezmie, w gory niektorzy biora, ale nie noworodka przeciez.Dlatego najlepiej jako matki sie sprawdzaja kobiety bez zainteresowan.Mnie najtrudniej by bylo zrezygnowac z zainteresowan, jakby doba miala 48 h, z czego 24 dla dziecka i 24 dla siebie to byloby perfekcyjnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×