Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Otwarcie salonu fryzjerskiego a sanepid

Polecane posty

Gość gość

Witam. Chcę wkrótce otworzyć salon fryzjerski. Mam pytanie, czy przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac z urządzaniem salonu, muszę udać się z projektem do sanepidu po akceptacje? Chodzi o to że nie potrzebuję profesjonalnego projektu (mój mąż jest budowlańcem i wszystko wykona sam, tak jak ja mu powiem), a słyszałam że muszę jednak mieć taki projekt i okazać go wcześniej sanepidowi do akceptacji. Nie chcę wydawać pieniędzy na architekta, bo nie potrzebuje projektu wnętrza gdyż wiem doskonale czego chcę i jak chcę urządzić salon. Jak wygląda zatem otwarcie salonu pod względem sanepidu? Czy muszę posiadać projekt (instalacyjny, wnętrza itp) żeby okazać go na początku sanepidowi do akceptacji i dopiero po tym przystąpić do prac remontowych, czy mogę urządzić salon jak chcę (uwzględniając oczywiście wytyczne sanepidu jakie są w rozporządzeniu) a do sanepidu zgłosić się już po jego urządzeniu i otwarciu (o ile pamiętam 7 dni po otwarciu) aby skontrolowali salon i postawili pieczątkę? Dziękuję za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×