Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tabletki Femin plus

Polecane posty

Gość gość

Hej, brała któraś z Was tabletki Femin Plus? Ostatnio zamówiłam, dotarły, biorę dopiero 4 dzień i się zastanawiam cy mnie nie podtruwają... i jak to jest z tym zwrotem pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 4 dniach widziałaś jakieś efekty? Czy przerwałaś kurację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazni879
I pomagają Ci? Wiesz sama ostatnio szukałam takich tabletek, ale zastanawiałam się czemu mają tak różne ceny. No i czy rzeczywiście tabletki za 200 zł mogą być lepsze od tych za 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalogs856
No to Ci odpowiem, że nie. Nie będą lepsze. Wystarczy sobie popatrzeć na skład. Femin plus ma praktycznie taki sam skład jak Libido therapy, libido therapy w sumie ma nawet lepszy bo niektórych składników ma większe ilości no i lista ziół jest dłuższa. Tak wiec nie mogą działać lepiej. Liczy się tutaj również regularne przyjmowanie. Aby tabletki zadziałały trzeba je brać regularnie i o tym pamiętać a wiele kobiet niestety o tym zapomina. W ciągu 3miesięcy brania tych tabletek widzę bardzo dużą różnicę na plusik. U mnie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamma65
Niskie libido to dzisiaj ogromny problem niejednej kobiety. Macie jakieś sposoby, żeby temu zaradzić? Widziałam różne suplementy http://pillspot.pl/forum/femin-plus Opłaca się brać coś takiego? Jeśli działa to po jakim czasie? Jestem ciekawa waszych opinii o takim suplemencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę niestety nieregularnie ale i tak coś tam czuje, nie trują mnie. Jak brałam reguralnie to był kosmos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×