Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nauka angielskiego w domu

Polecane posty

Gość DoradcaMMPublications
Oczywiście nauka samodzielna w domu jest bardzo dobrym pomysłem. Należy jednak pamiętać, że sam internet to za mało. Aby posiąść wiedzę należy również skorzystać z dobrych opracowań czy readersów dzięki którym nauka będzie efektywna i szybka. Pozdrawiam Ola, DoradcaOnlineMMPublications

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"trochę samozaparcia" Myślę, że "trochę" tutaj nie wystarczy :P Ja próbowałam niejednokrotnie i nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnaa

Uczę się sama angielskiego. Jeden z lepszych kursów, jaki przerabiałam http://smart-language.pl/. Powiem tylko, że jak się z niego nie nauczysz to już z niczego prawdopodobnie. Bardzo przyjemny, słówka nowe szybko wchodzą, masz przynajmniej fajne odniesienie, dużo osób korzysta, więc zawsze znajdziesz kogoś, z kim możesz doświadczenie wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomx92

Chcąc nauczyć się języka angielskiego bez wychodzenia z domu, warto skorzystać z platformy językowej Tutlo, która to umożliwia. Zajęcia odbywają się z profesjonalnymi lektorami i trwają 20 minut, czyli tyle, przez ile mózg jest najbardziej skupiony, gdy się uczy czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina
Dnia 18.05.2019 o 22:42, Gość tomx92 napisał:

Chcąc nauczyć się języka angielskiego bez wychodzenia z domu, warto skorzystać z platformy językowej Tutlo, która to umożliwia. Zajęcia odbywają się z profesjonalnymi lektorami i trwają 20 minut, czyli tyle, przez ile mózg jest najbardziej skupiony, gdy się uczy czegoś nowego.

ja także mam wykupiony kurs angielskiego na platformie językowej TUTLO i jestem zdumiona jak szybko zrobiłam postępy w rozmowach po angielsku , bo na tym mi głownie zależało. Pokonałam swoje bariery, dzięki lekcjom na żywo z lektorem. Najczęsciej wybieram lektorów z krajów anglojęzycznych, bo zalezy mi na poprawnym akcencie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Ch

Michalina ja też wolę się uczyć z native speakerami. Nauka z kursem ENLINADO mi to umożliwiła. W ciągu 2 miesięcy nauczyłam się mówić. Metoda nauki z tego kursu uświadomiła mi, że można uczyć się języka w domu z powodzeniem. Warto być systematycznym i słuchać sprawdzonych rad odnośnie nauki języka. Polecam szczerze obejrzeć darmową lekcję 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wik51

Ja uważam, że warto się zainteresować ofertą www.linguaboutique.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako lektor angielskiego ciągle też się uczę  czytam po angielsku, oglądam YouTube, od czasu do czasu machnę jakąś książkę typowo do nauki, i ktoś może powiedzieć ,,ale Ty jesteś magistrem i Ci łatwiej już słuchać i czytać po angielsku," tak, znam może więcej słówek niż pan lub pani X ale po pierwsze trzeba pamiętać że ja też kiedyś zaczynałam i przebrnęłam przez trudniejszy okres, np oglądając bajki w obcym języku w podstawówce, po drugie, polecam książki dostosowane do poziomu, wydawnictwo Penguin takie np. ma i są w Empiku, mają dodatkowe zadania i prostszy język. Jeśli zastanawiasz się nad literaturą, polecam ksiązki od Cambridge https://ksiegarnia.pwn.pl/cambridge 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×