Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy przy dużym domu sprzątaczka jest koniecznością ?

Polecane posty

Gość gość

Od zawsze sama utrzymywałam porządek w swoim domu, oczywiście, że nie zawsze był błysk, że można było jeść z podłogi, ale zawsze był porządek. Tyle, że mieszkałam w mieszkaniu 70 m2, a teraz przeprowadzam się do domu ponad 400 m2. Mąż mówi, ze powinniśmy zatrudnić panią do sprzątania która przychodziłaby 2/3 razy w tygodniu, ale czy rzeczywiście jest sens ? Jakoś nie podoba mi się fakt, że ktoś będzie nam grzebał w rzeczach, przestawiał wszystko po swojemu, znając życie potem nic nie będę mogła nic znaleźć.. Z drugiej strony mam roczną córkę i gdybym miała osobę która wykonywałaby za mnie większość obowiązków to miałabym więcej czasu dla niej.Wiem,że wszystko wyjdzie w praniu, ale jestem po prostu ciekawa -czy są tu jakieś osoby dbające o porządek w większym domu ? Ile czasu zajmują wam prace domowe ? sprzątacie codziennie ? A osoby zatrudniąjące pd .. Opłaca wam się to ? Jesteście zadowoleni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie dasz rady. Ktos do sprzatania dostaje albo Twoj albo przychodzi ze swoim sprzetem (firma sprzatajaca), zakres prac jest zawsze do uzgodnienia. Samo pozbieranie rzeczy zeby sprzataczka mogla sprzatac to wystarczajaco duzo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzesz z d**y do ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 m2 to spora powierzchnia. Ja za miesiąc przeprowadzam się do domku 230 m2 i nie wyobrażam sobie pracować 12h - 6 x w tygodniu i jeszcze po godzinach zamiast snu polerować podłogi. U nas będzie Pani sprzątająca, ale raz na 10 dni. Nie mamy dzieci więc przy 3 dorosłych osobach można zachować porządek. Jeżeli pracujesz i do tego wychowujesz dziecko to daj sobie spokój ze sprzątaniem. No chyba, że nie pracujesz...Ogarnięta sprzątaczka już po kilku wizytach pozna Twoje przyzwyczajenia i miejsca, do których przynależą rzeczy. Zanim wybierzesz odpowiednią osobę najpierw ją przetestuj. Sprzątaczka powinna być godna zaufania, czysta i przede wszystkim nie może być wścibska bo to znacząco utrudnia współpracę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×