Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawski analityk

Kobiety po 30 są przezroczyste

Polecane posty

Gość ciekawski analityk

O co chodzi w tym twierdzeniu, że kobiety po 30 są przezroczyste??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosta interpretacja- są niewidoczne, czyli niezauważalne dla mężczyzn- co uważam za totalną bzdurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) jest podstawowym dokumentem podczas postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Do sporządzenia SIWZ zamawiający zobowiązany jest w prawie wszystkich trybach postępowań w przedmiocie udzielenia zamówienia, wyjątkiem jest tryb zamówienia z wolnej ręki oraz licytacji elektroniczna. Zawiera przede wszystkim: warunki jakie powinien spełnić wykonawca, wykaz elementów jakie powinny znaleźć się w ofercie oraz podstawowe dane dotyczące zamówienia. Specyfikacja stanowi instrukcję dla wykonawców, w jaki sposób mają sporządzić prawidłową ofertę. W przypadku gdy wykonawcy postąpią zgodnie z tą instrukcją, zamawiający nie będzie mógł wykluczyć wykonawcy ani odrzucić jego ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trolololo xD
Bo mają krótkie włosy i są już nijakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biologia, po 30 gwałtownie spada płodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy dla kogo. Dla malolatow pewnie tak, dla starszych od siebie na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury. Są piękne, atrakcyjne, kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jakiś przezroczysty facet założył ten temat. Nie ma innego wytłumaczenia,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przezroczyste czyli jak diament,kryształ. Najcenniejsze i nie osiągalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupoty piszecie, dla takiego 50cio latka kobieta w wieku 30stu lat jest jeszcze dziwczyną, nie jeden się obejrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha jasne...niewidzialna byłam od 16-26gdzieś roku życia...największe branie miałam 29 do teraz....a mam już 37lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Ja byłam niewidzialna gdzieś do 24, 25 roku życia. Zero zwiazkow z liceum i na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30tki są przezroczyste ale dla rówieśników natomiast powodzenie mają u 50,60 latków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co potrzebne branie kobiecie ktora ma meza dzieci?????nie każdy musi byc piekny a ma dzieci rodzinę i musi zyc czy ma 40 lat czy 60.Tak gadacie jakby po 30 to juz wogole kobiety to nie ludzie tylko stare szroty co trzeba na zlom oddac A swoja droga to kazdy dożyje tego wieku i sam sie przekona jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe czemu tak się na mnie patrzyliście wczoraj, panowie, w tłumie ludzi, kiedy kogoś nie sprawdziłam, to miał wzrok we mnie zatopiony. Przecież jestem przezroczysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie są przezroczyste, wzbudzają zainteresowanie bo jeszcze młodo wyglądają a nie są głupkowate jak 22 latki, do tego da świadome swej kobiecości. Są pożądane jako kochanki ale jako partnerki już nie bardzo z uwagi na to że większość z nich chce właśnie założyć rodzinę czyli w ciągu 2-3 lat mieć męża i dziecko, a to zbyt krótki czas dla faceta by się na to wszystko zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale dla kogo sa przezroczyste? bo jak dla 20latka to chwała Panu bo dla mnie to dziecko z mlekiem pod nosem o wygladzie nie wspomne bo chyba bym pawia pusciła. Mam 35 lat i kręcą mnie faceci po 40tce a nie dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem facetem po 40tce i kręcą mnie 20 parolatki dlatego z taką jestem. Mój kumpel w moim wieku też ma 20 kilkulatkę. Musiałbym być głupi żeby brać za partnerke 30-40 letniego milfa. Zostawiam je facetom w wieku mojego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty, Kolego, jestes co najwyzej przyglupim nastoletnim onanista - prowokatorem. W ostatecznosci infantylnym, niedojrzalym 40-latkiem, ktory nie nadaje sie na niczyjego partnera. 30-latka to dla Ciebie nie zaden milf, a osoba, ktora prawie mogla by byc Twoja corka. To Ty dla 30-latki jestes "tatuskiem", a dla dwudziestki tym bardziej. Poza tym jestes chamem, uwazajacym kobiety za starzejace sie o dekady wczesniej od facetow, co nie ma pokrycia w biologii ani psychologii. Maja prawo Cie krecic 20-latki, ale nie masz prawa traktowac starszych bez szacunku, a z takim podejsciem nie nadajesz sie na partnera dla nikogo, bo jestes niedojrzaly, wredny i hipokryta. I zeby nie bylo, mam 30 lat, faceta duzo mlodszego, tez mlodsi mnie kreca, ale - choc uwazam, ze wiekszosc polskich 40-latkow staro wyglada i o siebie nie dba, nie generalizuje, nie obrazam i nie pisze, ze wszyscy to stare pryki, ktore nadaja sie dla emerytek. Ludzie sa rozni, roznie wygladaja, roznie sie starzeja, co zwlaszcza po 30-tce, 40 wychodzi i maja prawo do roznych wyborow, ale nie do obrazania ludzi z uwagi na wiek. BTW ciekawe czy sam chcialbys zeby Twoja 20-letnia corka miala faceta 20 albo 30 lat starszego i piszacego po forach takie kocopoly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ropo popo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha...do tego co kręcą go 20latki....Taaaa a świstak siedzi i zawija....:D może cię kręcą ale nic poza tym bo dla takiej jesteś dziadkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przezroczystym dziadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają groźne zmarszczki pionowe i mieszkają z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha jego równolatka to milf a dziadzie podstarzały :) w klasie ciągnął ją za warkocz i był zlewany mały szczypior a teraz to milfa widzi w niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też byłam z wiele starszym dawno temu a wiecie teraz uciekam na jego widok ,on mnie przeraża ,tak to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×