Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko nie modelki

Na co mi jakaś modelka, no serio

Polecane posty

Gość tylko nie modelki

piszecie że faceci szukają modelek, haha, tylko na co mi taka? Mam w nią patrzeć jak w obrazek? mam się przyglądać jak inni się za nią ślinią? Trzeba być idiotą brać sobie ładną kobiete. Ja wole przeciętną ale zaradną i mądrą :), oraz stabilną psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby po prostu jak zwykle zwalaja wine na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te modelki bardzo często w związku są na chwilę. Długo nie wytrzymują z jednym facetem. Takie są moje obserwacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bierzcie pasztety i odpieprzcie się od pięknych kobiet. One się wami nie interesują bo mogą mieć sto razy lepszych. Jak widać komuś żal dupę ściska bo nie może mieć modelki. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby po prostu jak zwykle zwalaja wine na innych x Ale jaką winę, że nie chcą czy nie mogą mieć modelki. A myślałam że to pisał chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie modelki
modelki są nudne jak flaki z olejem, puste, księżniczkowate, są tylko zabawkami facetów, nigdy nie będą w stabilnym związku, nie szkoda mi ich jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ładne opakowanie gòwna
gość dziś Nie trzeba brać paszteta ale po co komu księżniczka nadająca się tylko na wystawe przez kilka lat, bo potem to stare torby z nich będą. Kobieta powinna umieć ugotować i być dobrą matką a nie świecić du/pą w TV i czasopismach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie trzeba brać paszteta ale po co komu księżniczka nadająca się tylko na wystawe przez kilka lat, bo potem to stare torby z nich będą. Kobieta powinna umieć ugotować i być dobrą matką a nie świecić du/pą w TV i czasopismach. x A kto powiedział że modelki nie potrafią gotować czy być dobrymi matkami? Czyli według ciebie żeby być dobrą matką trzeba być kopciuchem zza pieca. Musisz być strasznie zakompleksionym cienkim bolkiem, żal ci dupę ściska bo nie możesz mieć modelki. Za wysokie progi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bo modelki NIC nie potrafią, tępoty umysłowe, inaczej by nie były modelkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś tępota umysłowa. A modelki oglądałeś pewnie tylko na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a gdzie modelki mają być jak nie na zdjęciach???? za tępe to aby robić cokolwiek innego, więc "modelują" a na boku sprzedają pipy w burdelach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba byc idiota zeby brac jakakolwiek. To przeciez same problemy i ryzyko jeszcze wiekszych problemow przez bachorki. Lepiej byc samemu. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby tylko choroby weneryczne roznoszą tymi swoimi syfiastymi peezdami w które nie wiadomo kto ile pakował, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ładuj w dupę chłopa i odpierdol się od bab. Głupie, zakompleksione leszcze. Przecież i tak żadna baba was nie chce więc w czym macie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×