Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaKotek

Polecane Meble kuchenne Kraków

Polecane posty

Ja zleciłam wykonanie mebli kuchennych lakierowanych firmie MEBLEX II. Salon mają na ul. Długiej 47 w Krakowie. Jestem bardzo zadowolona. Tanio i solidnie. Znajomi myśleli, że wydałam sporo kasy, tak super wygląda moja kuchnia, jakość mebli i wyposażenia bardzo dobra (konkurencyjne ceny firmowych akcesorii). W mojej kuchni zastosowali tandemboxy i zawiasy Blum. Dotrzymali terminu montażu, który był gratis. Ważna informacja: pomiar wykonali przed wykończeniem ścian, przy projekcie ustalili umieszczenie prądów oraz wyznaczyli miejsce położenia płytek na ścianie. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Sprzęt AGD mają różnych firm, więc też jest w czym wybrać. Ja wybrałam Samsunga i Electroluxa z przedłużoną bezpłatnie gwarancją, okap Berga oraz zlewozmywak z wieczystą gwarancją firmy Blanco. Polecenie miałam od koleżanki z pracy, która wykonywała u nich meble z litego drewna. Meble wykonują na zamówienie i pod dokładny wymiar. Polecam z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas niestety wystawil lokalny producent wiec pedzilismy w te pedy do salonu agata. Tam na szczescie udalo nam sie wybrac meble i jeszcze przy okazji znalezlismy naprawde fajne lozko w promocji ;) w sumie chyba zadzwonie temu panu podziekowac, bo koncowo wyszlo nas to duzo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwerek
Ja nie szukam już mebli u lokalnych sprzedawców bo wiecznie były jakieś problemy teraz kupuje mebla na stronach internetowych i jestem zadowolony. Ostatnio kupiłem ładną sofę na stronie makrodom.pl wykonanie świetne tak jak i cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artt

Bardzo przemyślane meble, szczególnie kuchnie masz w kuchniesolarz.pl/. Bezpośrednio od producenta, do tego projektowanie i montaż w cenie. Od razu po pierwszym telefonie wiedziałem, że zainwestuję. Po prostu postawa do klienta, dobrze doradzają, także pod kątem wyboru materiałów i dodatkowych akcesoriów kuchennych, jak ktoś sobie zażyczy kompleksowe wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×