Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

praca jako elektryk

Polecane posty

Gość gość

Czy jest teraz zapotrzebowanie na elektryków? Warto podejmować swoich sił w tym zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy fachowiec jest ceniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto.w duzych miastach jest ogromne zapotrzbowanie. ale na speców. znajomy zarabia w firmie 3000zł...,mieszkanie sluzbowe.i co wekend ma jakas fuchę 500-1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpionadrink
w Polsce już NIKT nie potrzebuje elektryków, elektromechaników, energetyków, automatyków , elektroników itd. od wielu lat , ludzie i pracownicy w tych poszukiwanych zawodach pracują od wielu lat w Niemczech , Niemcy przeszkolili tych fachowców odnośnie znajomości certyfikatów ISO oraz CE , nauczyli języka niemieckiego i podstaw języka angielskiego , specjaliści z Polski otrzymali w Niemczech własne lokum na koszt pracodawcy , specjaliści z Polski podpisali Umowy o Pracę z Niemieckimi Firmami na 12 miesięcy, na 24 miesiące , po pracy obiad na koszt Pracodawcy , w piątek po godz. 13.30 wolne i zwiedzanie okolicy i czas wolny , zwiedzanie zakładów Browara w okolicy na koszt Pracodawcy, piwo na koszt Pracodawcy , i jak nie pracować u takiego Pracodawcy za 2100 Euro miesięcznie w cudownej atmosferze pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety firmy oferują dość słabe wynagrodzenie, tak naprawdę pracuje się tylko dla pracodawcy, więc mam pytanie, czy szukać zatrudnienia w jakiejś firmie, czy prędzej działać na własną rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej

Czy ktoś mógłby podzielic się opiniami o firmie electro conect, jestem elektrykiem i chętnie podjął bym pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Pracuję w firmie Dacpol, muszę polecić pracę w firmie, jestem elektrykiem z zawodu, zawsze mnie to interesowało teraz może się spełniać :)) Firma jest bardzo odpowiedzialna, dobre warunki i stabilna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz
Dnia 9.05.2019 o 14:18, Gość maciej napisał:

Czy ktoś mógłby podzielic się opiniami o firmie electro conect, jestem elektrykiem i chętnie podjął bym pracę

Praca na dobyrch warunkach, pracodawca jest w porządku, zawsze mozna dogadac sie w kazdej sprawie, polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

potwierdzam w Elektro Conect pracuję kilka lat,  warunki są przyzwoite w porównaniu do tego co miałem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Dobrze płacą w AKE Robotics. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca elektryka jest opłacalna. Brat siedzi w tym zawodzie i nie narzeka na zarobki. Ostatnio nawet się chwalił, że zainwestował w porządniejszy sprzęt Megger, także jak widać jest dobrze. Warto iść w tym kierunku jak ma się do tego smykałkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mąż pojechał do Berlina przed pandemia jako elektryk z work4you global. Mial cos ok 18e na godzine brutto. Praca byla w porzadku, zmianowa. Ludzie dobrze go przyjeli. polecam zajrzec na strone bo maja na pewno duzo do wyboru ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×