Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

POMOCY Jak zrezygnowac z pracy przed podpisaniem umowy

Polecane posty

Gość gość

Pomocy przeszlam rekrutacje, dostalam tydzien temu umowe na email. Mam zaczac w maju. Nie podpisalam jej. Chce zrezygnowac. Firma to posrednictwo pracy dla korporacji. Powiedzialam dzis rekrutetowi. On na to ze stawiam ich w bardzo trudnej sytuacji, byl zalamany...! Co mam zrobic ? Chce zostac w mojej obecnej pracy ! Prosze o porady. Moze to banalne ale zle sie czuje zawodzac postednika i to na 5 tygodni przed rozpoczeciem pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu, napisać na tego maila, ze nie akceptujesz warunków umowy? I ze jej nie przyjmujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prosze o odpowiedz czy ktos byl w takiej sytuacji po dowolnej ze stron?? Naprawde nie wiem jak sie z tego wykrecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale oni nie przyjmuja odmowy. Chca negocjowac. Ale dzieki bo to dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to ze rekruter powiedzial ze stawiam ich w trudnej sytuavji. Nie wiem co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze jestem trollem ale moz3 ktos cos wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawnie nic cie z nimi nie wiaże, więc mówisz, że dziękujesz ale nie skorzystasz. I finito. Ale jesli musisz im poprawiac nastrój możesz dodać, że: - jesteś w ciąży .. - masz chorą babcię 500 km dalej i musisz sie wyprowadzić - dostałas propozycję za trzykrotność wynagrodzenia jakie proponuje pracodawca, więc możecie oczywiście negocjować stawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ich totalnie ,oni nie mieliby skrupułów żeby sie wycofać na dzień przed rozpoczęciem pracy, firmy często tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×