Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

26 DC czy ja wariuje?

Polecane posty

Gość gość

Witam dziś 26 DC . Zero oznak na zbliżający się okres. Zero bólu piersi lub krzyża. Ostatnio byłam przeziębiona ból głowy ból kości jednodniowy,jednodniowa biegunka, brak temperatury a rozpalone czoło. Od owulacji pobolewajace jajniki i bilay gęsty śluz,później wilgotność w pochwie i uczucie extra minimalnych boli w okolicy macicy. Czy widać tu jaka kolwiek szanse po kilku miesiącach starań? Proszę o odpowiedzi i porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w owulacje był sex, na drugi dzień okropny ból głowy, masakryczny.za tydzien zlapalo mnie przeziębienie katar i mega zmęczenie. Jajniki bolały cały czas, i brzuch jak na@ Ten stan przeziębienia to chyba była zagniezdzenie, po trzech dniach pierwszy test pozytywny.teraz jest u mnie między 6 a 7 tc Na wizycie jeszcze nie byłam, więc nie potwierdzona przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wariujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cykle 28-30 dni z testem czekam do niedzieli lub poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zołza 987 daj znać po wizycie u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś 28 DC. Brak okresu brak bólu piersi . Wilgotność w pochwie. Brak chumorkow na okres. Ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 28 dc przy cyklach 28-30 dni zrobiłam test i wynik pozytywny teraz kończymy ms miałam podobne objawy do twoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam do miesiaczki jeszcze 3-9 dni. Staramy sie od listopada i nic. Ostatni miesiąc od miesiaczki kochamy sie prawie codziennie, ale mam tak nieregularne miesiaczki ze nie licze na to, że kiedykolwiek się uda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My staramy się od czerwca tamtego roku ale nie mamy parcia że codziennie itp. miałam zawirowania w lutym a tu nagle mam takie symptomy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się w pazdzierniku kończy 2 letnia umowa o pracę i coś czuje, że bedzie trzeba przełożyć starania bo nie wiem czy umowa będzie przedłużona...a nie moge sobie pozwolić na ciążę nie mając pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×