Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poślubie dziewice

Poślubie spokojną i zgrabną dziewice od zaraz

Polecane posty

Gość poślubie dziewice

i będe kochał do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Tak ,bo sam jestes prawiczkiem to takiej szukasz Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatem kryteria, którymi kierujesz się w wyborze kobiety przedstawiłeś. Wypadałoby jeszcze dokonać autoprezentacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś dziewicem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poślubie dziewice
nie jestem prawikiem, niestety, przykro mi, błędy młodości, ale za to potrafie naprawde kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To możesz dostać dziewice ale jedynie taka jak moja znajoma z klasy czyli owlosiona wasta z konskimi zielonymi zębami tłustym łbem i smierdzaca. Aha z monobrwia. Do tego wredna i podobno miała obsrane majtki na wfie. Plus kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poślubie dziewice
gość dziś autoprezentacji? Facet, 180, 70, szczupły, niebieskooki, po studiach, bez nałogów, nie lubiący oglądać sportów. Co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest monobrwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poślubie dziewice dziś Twe pasje i zainteresowania jeszcze rada bym była poznać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inne są dla prawiczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Plus kościół" A co to minus? Tak się składa, że ja też jestem dziewicą. Nie dlatego, że jestem brzydka tylko właśnie wierząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo była nawiedzona. Wyglądała jak szrek a innych szczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisz, że nawiedzona, a nie plus kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poślubie dziewice
gość dziś lubie nature, rośliny, zwierzęta, jazde na rolkach lub na rowerze, wędkowanie, języki obce, mechanika i majsterkowanie, gry planszowe, zaczynam się interesować modelarstwem i lataniem samolotami zdalnie sterowanymi, zainteresowania..... wydarzenia i wiadomości światowe, giełda i inwestycje, wycieczki krótsze i dłuższe, oglądanie gwiazd przez teleskop, rekonstrukcja wypadków lotniczych, ekologia i zdrowe odżywianie, życie w harmonii z naturą, UFO, teorie spiskowe.... itp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:33 Dziękuję za odpowiedź :) Moje ostatnie pytanie brzmi: z którego rocznika jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poślubie dziewice
1985, październik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Penie malolat ,daje mu gora 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poślubie dziewice
może jeszcze napisze co mnie NIE interesuje: alkohol palenie ćpanie sport TV religie i kościoły polityka co ma i co robi sąsiad rozrzutność próżność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sport? To pewnie wyhodujesz kaldun na stare lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poślubie dziewice dziś Czyli rozumiem, że wcześniejsze Twoje zainteresowanie wydarzeniami i wiadomościami światowymi wyklucza politykę, tak? W takim razie, jak mniemam, nie jesteś świadomym obywatelem? Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę iż bieżąca wiedza polityczna jest podstawą, gdyż polityka reguluje praktycznie każdą płaszczyznę życia społecznego oraz warunków w Państwie, pośrednio bądź bezpośrednio... W jaki zatem sposób spełniasz rolę obywatelską, jak dbasz o Ojczyznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:16 Sama mam 178cm wzrostu, więc pewnie odpadam :P Ale wydajesz się interesujący facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poślubie dziewice
gość dziś poprawka, oglądanie sportu w TV mnie nie interesuje, co innego grać w coś, dawniej grałem w koszykówke w szkolnej drużynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poślubie dziewice
gość dziś Nie interesuje mnie jedynie polityka, a jeśli chodzi o inne wydarzenia to mogą być. Nie głosuje i nie narzekam, powiem tak. Nie jestem także patriotą żadnego państwa. Wojen nie popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz mieszkanie, samochód, może dom, czy wynajmujesz. Bo mieszkasz oczywiście sam, nie dalej z mamusią? Masz odłożone na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poślubie dziewice
gość dziś haha, nie, nie mieszkam z "mamusią", mam własne lokum. Wesele? Wesela nie będzie tylko ślub, bo nie przepadam za imprezami. Ślub będzie na plaży, najlepiej na jakiejś wyspie przy zachodzie słońca i będziemy tylko my i (niezbędni prawnie) świadkowie, mogą być lokalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale banał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipokryta.Nie znoszę takich.I co ci da ta dziewica?Wierność,a ty będziesz na boku atrakcyjne doopczył :D?Weź kobietę która miała paru,trochę się bawiła ale z umiarem i chcę się ustatkować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, ale dla większości dziewic ważne jest, żeby na ślubie były organy i żeby było spore towarzystwo panien podczas rzucania wiązanką na weselu. Tradycyjnie, zachowuje cnotę i chce w tradycyjny sposób rozpocząć małżeństwo. Oczywiście ślub konkordatowy. A ty byś chciał jak najtańszym kosztem. Dziewczyny sknerę, albo gołodupca wyczują na kilometr i tu jest twój problem. Onanizuj się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poślubie dziewice
gość dziś po co mi inne jeśli będe miał ją??? mylisz mnie z jakąś patologią w której się obracasz, bo nie wiesz co to szacunek, miłość i wierność, przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poślubie dziewice
gość dziś dziewice które interesują takie huczne imprezy odpadają, bo jestem spokojnym człowiekiem i nie potrzebuje tego, a jeśli ona tego chce to się nie dogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×