Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciagly katar u dziecka

Polecane posty

Gość gość

Syn od lipca ma ciagly katar.Bierze leki na alergie do nosa lekarz zapisal nasonex ale efektu brak.Na wizycie przepisuje te same leki a jak mowie ze katar nadal to rozklada rece i tyle.Poradzcie prosze moze ktoras z was miala podobny problem.Syn ma 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 migdał jak tam? druga sprawa przeswietlenie zatok powinniście zrobić alergie ma stwierdzoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka.3 migdal mial usuniety,alergie stwierdzona na grzyby i wilgoc i kota.Zatoki nie mial przeswietlane.Lekarz mowi ze to alergiczny niezyt nosa ale nic nie pomagaja jego rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok musicie sprawdzić czy 3 migdał nie odrósł, najlepiej fiberoskopia poszukajcie doskonałego laryngologa, nie dobrego, tylko z najwyższej półki, bo nie można mieć kataru 5 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakieś tabletki na alergie bierze oprócz nasonexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka. singular 5 i delortan i wziew alvesco.Migdalki sa lekko powiekszone ale laryngolog twierdzi ze nie na tyle zeby to bylo przyczyna kataru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
migdałki boczne nie maja wpływu na pojawienie się kataru, 3 migdał jak się powiększa uciska zatoki i wszystko na górze, po czym zatoki produkują wydzielinę, która mylnie brana jest za katar i leczona sterydami do nosa miałam to samo w domu, pół roku sterydów i jedna wielka masakra, non stop katar aż do wycięcia migdała teraz uff spokój ponadto czy z krwi też synowi wychodzi alergia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka.Tak z krwi tez wychodzila alergia tylko badania mial z 7 lat temu robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle leczona albo nieleczona alergia powoduje syndrom mokrego nosa, a wówczas w takim środowisku 3 migdał odrasta i jak syn do tej pory nie miał takich katarów, to jest szansa, ze migdał zwyczajnie odrósł zrobiłabym fiberoskopię, przeswietlenie zatok i poszukała dobrego alergologa i laryngologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Migdal pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniella55
Z trzecim migdałem jest masakra . U mojej corki często gęsto występowało zapalenie ucha środkowego z mega wysoką gorączką :/ Co do kataru to moze by c po prostu pbjaw alergii . Najlepiej zrobić testy alergiczne i tyle . Jeśli w domu też ma taki katar to tak jak wczesniej wspomniałam o testach . Pomyśl też o oczyszczaczu powietrza https://goodair.pl/sklep/sharp-kc-a40euw-oczyszczacz-i-nawilzacz-powietrza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem w takim wypadku warto sprawdzić czy to przypadkiem nie zatoki i zrobić diagnostykę zatok. Ostatnio robiłam taką w http://www.panoramica.pl bardzo nowoczesny sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawić słoik z wilgotną husteczka higieniczna w środku na trzy dni w jego pokoju i tam gdzie przebywa, tzn szkoła itp i po trzech dniach słoik zakręcić, zanieść na bio rezonans i wyjdzie czy zamknięte powietrze w słoiku ma grzyby, pleśnie które uczulaja syna. Zrobiłam tak wiosna gdy mała kaszlala i miała zatkany nos, powietrze z dworu i co, odczulona. Jeśli chodzi o pyłki na wiosnę to podczas pylenia więcej w powietrzu jest pleśni niż samych pyłkow i to też one uczulaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że testy alergiczne z krwi wyszły negatywnie, czyli że nie miała w tym czasie alergii. Testy z krwi rzadko pokazują prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaa

Baby jak najbardziej się nada dla bobasa, ja ze swojej strony też podpowiem ten model. Już sam wygląd skupia uwagę dziecka, interesuje, zaciekawia, a przez to stres u pociechy niepotrzebnie nie narasta. Moja córka polubiła „króliczka” od pierwszego spotkania ;-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

 

Dnia 19.02.2019 o 14:14, Gość annaa napisał:

Baby jak najbardziej się nada dla bobasa, ja ze swojej strony też podpowiem ten model. Już sam wygląd skupia uwagę dziecka, interesuje, zaciekawia, a przez to stres u pociechy niepotrzebnie nie narasta. Moja córka polubiła „króliczka” od pierwszego spotkania ;-)

 

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Aspirator do nosa z Haxe mega mi się sprawdził. Ma wbudowane melodyjki, więc dziecko jest skupione przede wszystkim na tym. Ułatwia oddychanie i naprawdę widać poprawę przy używaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×