Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelaaaaa2626

Waginoplastyka dr Rafał Kuźlik, robił ktoś ?

Polecane posty

Gość Angelaaaaa2626

Hej jestem tu nowa. Zamierzam poddać się zabiegowi waginoplastyki. Szukam dobrego lekarza, i zastanawiam się czy nie zrobić zabiegu u dr Rafała Kuźlika w Warszawie (klinika Saskamed). Do wyboru tego akurat lekarza skłania mnie to, że pracuje w klinice dr Szczyta, był też zapraszany jako ekspert do telewizji. Dzwoniłam do kliniki Saskamed i dowiedziałam się że waginoplastyka jest wykonywana w tej akurat klinice w znieczuleniu miejscowym. Czy któraś w Was przechodziła taki zabieg u lekarza Kuźlika? Proszę o opinię ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj znam Twoj bol. Tez dlugo szukalam odpowiedniego miejsca, w ktorym moglabym sie zdecydowac na plastyke waginy. Wybor padl na http://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/ginekologia-estetyczna klinike Bienkowscy, ktora oferuje najlepszej technologii laser na rynku. Do tego naprawde profesjonalna obsluga i swietna atmosfera powoduja, ze naprawde wyszlam w pelni usatysfakcjonowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje tu jakies fake wpisy

Hej gość. A skąd ty tak dobrze znasz technologie na rynku, że tak śmiało stwierdzasz, że bieńkoscy mają najlepszy :)))))) Jest tylko jedna możliwość  - pracujesz tam i kazali Ci tak napisać. Nieładnie Panie dr Bieńkowski. Nie oszukuje się pacjentek w ten sposób fake'owymi wpisami.! Post dotyczy dr Kuzlika więc na  jego nazwisku trzeba się  zareklamować, co?   BIEŃKOWSKI WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×