Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćpoiuyt

Wirtualne znajomości czy to coś więcej?

Polecane posty

Gość gośćpoiuyt

Nie wiedziałam jak zatytułować ten temat. Wirtualne znajomośc****ewnie wielu z nas w takich było, jest lub będzie. Każdy szuka w nich czegoś innego. Jeden tylko rozmowy, inny przyjaźni, inny emocji u uniesień. Dla jednego ważne jest jak ktoś wygląda, dla drugiego nie. Ważne jest życie prywatne, bądź zupełnie nieistotne. Czesto takich relacji szukają osoby w związkach, w małżeństwach. Czy jesteście(jesteśmy) aż tacy samotni i nieszcześliwi? Co Wam to daje, po co tego szukacie? Używam kilku komunikatorów, wiecie ile mam propozycji dziennie takich relacji, często pod kątem erotycznym. I to osoby piszą od razu, w drugim, czasem dziesiątym poście. Jestem wolna, będąc z kimś na pewno bym w coś takiego się nie bawiła. Sama jestem w pewnej relacji już pól roku. Nie umiem z niej zrezygnować, chociaż wiem ze za mocno się zaangażowałam. A on raczej nie. A chęć zawarcia nowej, drugiej budzi we mnie dziwne dziwne emocje - po prostu wiem, że nie mogłby o niej się dowiedziec. Wypowiedzcie się o Waszych doświadczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem odpowiedzieć ale doczytałem że gdybyś była w związku to byś nie pisała, ja jestem więc nie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpoiuyt
Ale swoją opinię możesz wyrazić na ten temat. Po prostu uważam, że to jakaś forma zdrady jeśli ktoś jest w związku. I nie rozumiem czego takie osoby szukają. Dlaczego brakuje im rozmowy w zwiazku.... Napisz swoje zdanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś w związku więc co tu robisz zwłaszcza że masz takie zdanie o takich osobach, jesteś bardzo fałszywą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz, ze jestes WOLNA. A zdanie nizej, ze jestes w RELACJI????? Zdecyduj sie? I moze od siebie zacznij, co? Czego Ty szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki wscibski babsztyl, zajmij sie swoim zyciem!!!! Takie trzeba omijac szerokim lukiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpoiuy
Hehe poprostu jak zwykle dyskusja na poziomie. Tak jestem wolna w realu, a w relacji internetowej z kims. To chyba nie zwiazek prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakłamana i fałszywa, tyle w temacie o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, Twoja opinia. Ale dlaczego powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
relacja może być z np. sprzedawcą, współpracownikiem, teściową czy to związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas trwania jak najbardzie. W oparciu o wzajemny interes, o przynaleznosc, wspolne pasje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby zwiazek. Ale jesli ktos w takiej wirtualnej relacji kimś się bawi? udaje? gra z nudów? To tez jest związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×