Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

23 letnia córka ciągłe żąda on nas kieszonkowego

Polecane posty

Gość gość

CO WIĘCEJ W CORAZ WYŻSZEJ WYSOKOŚCI! Dajemy jej miesięcznie prawie 600 zł, ona mówi że zbiera na mieszkanie i że to nasza powinność dbac o nią. Do tego nie pracuje, nie studiuje i śpi całe dnie a wieczorami siedzi w internecie. A nie daj jej pioeniedzy to robi awantury, szybe kiedyś wybiła itd. Nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej że więcej nie dasz bo nie masz. A jak się będzie awanturowała, to wezwiesz Policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spakuj walizki i za drzwi. Dosrosla baba a ty nią nanczysz. Nigdy się nie nauczy pracy jak jej pieniądze dajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jej wieku to sie sama utrzymywalam, jeszcze mamie pomagalam ktora byla w trudnej syt. Finansowej. Nie dawaj jej kasy. Sama ja nauczylas latwych pieniedzy to masz tego konsekwencje. Nie tędy droga zeby zamykac usta komus pieniedzmi a ona w dodatku jest agresywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz tak zrobiliśmy to nie było przyjemnie, przyjechała policja bo sadziedzi zadzwonili jak ona kopala nam w dzwi, jest zameldowana w tym mieszkaniu i policja kazala jej wejsc do srodaka. Potem zrobila nam ogromna awanture i poszla spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest za problem wymeldować gowniare i do widzenia ?! Jak czytamy słowo coś , to zastanawia mnie to , jak można bać się własnego dziecka ?! Ja w jej wieku pracowałam , uczyłam się i dawałam pieniądze rodzicom żebym mogła tam mieszkać !!!! Pasożyt jeden , odciąć kurek z kasą i do roboty niech się weźmie!!! Wyczuwa wasz strach i wykorzystuje go w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie urlop z mężem i nic jej nie mówiąc wyjedźcie sobie na wakacje. Odpoczniecie, ona będzie musiała sama o siebie zadbać, a jak będzie chcieć kasę po powrocie to powiecie, że na wakacje wydaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Które to dziś twoje prowo o córce ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×