Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość DamianSyk

Kraków dentysta na cito

Polecane posty

Gość DamianSyk

Możecie polecić coś w centrum tak, żebym mógł się umówić na ten tydzień? Wypadł mi wyjazd w przyszłym, a mój ząb nie może czekać :D Musze to załatwić jak najszybciej, bo jak mnie dopadnie za granicą to słabo :/ Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaZetka
To może na Placu Szczepańskim? Ja tam zawsze chodzę jak mnie coś dopadnie niespodziewanie. Blisko, szybko, profesjonalnie. Do tej pory trafiłam na dra Galę i Butryna, obydwu panów mogę polecić. Zadzwoń sobie, może będą mieć termin? To jest w Scandinavian Clinic http://scandinavian-clinic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj w Enel Medzie, w Galerii Krakowskiej, ja tam zawsze chodzę. Przez aplikację na telefonie powinno być najszybciej - masz wtedy dostęp do lekarzy i terminów wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmileczkaWu
Spróbuj jeszcze w Stomatologii Cichoń na Lelewela. Terminy oczekiwania są krotki. Zawsze można zadzwonić i zapytać;) Lekarze sa nie dość ,ze profesjonalni to jescze bardzo mili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do dentysty do kliniki Luxdentica na Ruczaju. Nie wiem, jak z terminami, bo ja się zazwyczaj umawiam raz na 2-3 tygodnie, ale dentystów mają naprawdę świetnych. Myślę, że z bólem nie powinno być problemu się umówić :) Mają tam super podejście do pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj w Lux Med mają sporo placówek. Ja skorzystałam z oferty na pakiet stomatologiczny Komfort i za grosze mam kompleksową opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem zadowolona ze stomatologii dr Cichonia. I na prawdę moim zdaniem jest on bardzo dokładny i dobrze leczy! dla mnie jest bardzo ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Karus

W Stomatologii Cichoń jest krótki czas oczekiwania na wizytę i to jest ogromny plus.i oczywiście ogromny profesjonalizm. Nie ma co czekać z bólem. Środki przeciwbólowe tylko na trochę uśmierzają ból. Potem ból uderza z powrotem i to ze zdwojoną siłą. Wiem coś na ten temat z tego względu, ze sama sobie tak zaniedbałam w zeszłym roku. Doszło do tego,że doszło do zapalenie tkanek okołozębowych czy jakoś tak... nic nie pomagało. Ząb był już martwy do niczego się nie nadający. Dostałam antybiotyk a ząb był tak do niczego, ze trzeba było usunąć 😕 także dbajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziłam wlasnie do różnych dentystów ale w Krakowie w końcu trafiłam na człowieka na właściwym miejscu z właściwym podejściem do pacjenta - czyli wlasnie Cichoń Nie boję się, jest dobrze i dokładnie. A przede wszystkim bezboleśnie. Także wielki plus dla tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbryś

Hej gdzie w Krakowie polecacie mi abym poszła do dentysty i nie zostawiła majątku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam w Krakowie w klinice Cichonia...a Tomasz Dohnal sprawił ze uśmiech nie schodzi mi z twarzy! na prawde bardzo ładna i dobra robota! w końcu moje zęby są piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałam od znajomych to bardzo polecają stomatologów z Lux Med. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio byłam w Stomatologii Cichonia i szczerze mówiąc tak fajnie mnie przyjęli że nie miałam stracha przed borowaniem. jestem mega zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zdecydowanie - to miejsce jest godne polecenia i szczerze mówiąc sama tam leczę zęby! jestem zadowolona bo bezboleśnie i dobrze! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja takze lubię Stomatologię dr Cichonia  - dobrze i profesjonalnie leczą i jestem z tego bardzo zadowolona. bo mam ładne, proste i zdrowe zęby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz dobrego specjalisty to polecam gabinety Lux Med. Mają tam świetnych stomatologów z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do stomatologa w ramach pakietu Komfort. Świetna sprawa, bo mam zapewnioną kompleksową opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na cito to zdecydowanie stomatologia dr Cichonia. Nie dość że są dokładni to jeszcze na prawdę dobrze i w przyjaznej atmosferze leczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×