Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa333333

Wiosna na działeczce

Polecane posty

Witam, miałam tu kiedyś temat o działeczce, ale jakiś czas temu umarł, chociaż był fajny. Może w jakiejś formie go powtórzę i będziemy sobie tu pisać, co kiedy robimy na naszych kawałkach ziemi? Np. czy robicie same rozsady i czy już coś posiałyście? Albo czy pograbiłyście juz trawniki? Przycięłyście drzewka i krzale? Zacznę od siebie - 2 tygodnie temu przycięłam jabłonkę papierówkę, młodą, ciętą tradycyjnie, na 3 oczka. Przycięłam tez borówki amerykańskie, przerzedziłam czarną porzeczkę, wczoraj wycięłam winobluszcza na bramce wejściowej, został mi się po poprzednim właścicielu, a chcę tam posadzić wisterię (glicynię) żeby wyglądała i pachniała, przynajmniej przez jakiś czas. Piszcie, co tam u Was na działeczkach, w ogródkach i na balkonach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzegorzDragonka
Ja lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkie panie są zajęte przygotowaniami do świąt, bo nikt nic nie pisze... inna sprawa, że dzisiejsza pogoda do działkowych nie należała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś udało się wcześniej wyjść z pracy, pogoda jak malowanie, więc 2 godzinki na działeczce, czas szybko zleciał. Dosypałam do skrzyni ziemi z działki, na wierzch obornik granulowany i trochę ziemi z worka i wsadziłam 3 rządki dymki na szczypior. Już zapomniałam, jak ciężka fizycznie jest praca na działce ;) 15 wiaderek gliniastej ziemi kawałek przeniosłam i padłam. Ale za to miałam pierwsze sadzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro planuję po pracy od razu działeczkę :) dopełnię drugą połowę skrzyni i posieję może rzodkiewkę? wg długoterminowej prognozy pogody już nie będzie mroźnych nocek, poza tym rzodkiewka jest dość wytrzymała; może przykryję skrzynię włókniną? zobaczy się... robicie już coś czy e tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś to już na pewno ktoś był na działeczce, u mnie pełno ludzi na działkach, huczny początek sezonu myśmy też trochę porobili, ale nie za dużo, posiałam rzodkiewkę, sałatę, koperek, rukolę wsadziłam przebiśniegi od koleżanki, piwonię z tesco chyba, psizęby mi wyłażą, tulipany już spore, docięłam róże, wszystko zaczyna się zielenić, pogoda cudna, żyć nie umierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizę, że temat nie chwycił, szkoda, bo chętnie bym poczytała co tam robicie w ogródkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to też powierzyć fachowcom... Znajoma firma,dla zainteresowanych podaję link z ich adresem http://www.zakogrody.pl świadczy usługi z tego co wiem w zakresie projektowania ogrodów,a tym bardziej przestrzeni na działce i to cały rok! Pielęgnują zieleń a jak trzeba wykonają też prace brukarskie,z tego co pisze na stronie... Na koniec dodam,że działają na terenie województwa mazowieckiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×