Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marzena03

Lifting HIFU

Polecane posty

Gość Marzena03

Halo, koleżanki, gdzie wykonują dobrze i bez komplikacji zabiegi odmładzające HIFU w Poznaniu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłkaQ
Moim zdaniem Proderma , a mam rozeznanie jeżeli chodzi o gabinety kosmetyczne i medycyny estetycznej. Robiłam w Prodermie w zeszłym roku i musze przyznać, że wykonują tez zabieg odmładzający profesjonalnie, na poziomie. Pani doktor odpowiednio przygotuje tłumacząc procedury zabiegu, pacjent jest uświadomiony i czuje się bezpiecznie. Wszystko odbywa się pod okiem fachowca, który wie co robi. Ceny są przystępne, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Believer33
Pierwszy raz słysze o takim zabiegu . Ja jestem po zabiegu wampirzego liftingu ( w Warszawie ) z wykorzystaniem osocza bogatopylkowego w dzięgielewska instytucie Oka i uważam ,ze był a to bardzo dobrze podjęta decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hifu nie warte ceny, a mozliwosc wielu powiklan. Poza tym nie u kazdego widac chocby najmniejszy efekt zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta G
Ostatnio robiłam w Prodermie lifting odmładzający twarzy. Po ocenie skóry i określeniu potrzeb pani doktor doradziła mi mezoterapie bezigłową. Muszę przyznać, że wyszłam bardzo zadowolona z jakości zabiegu, nie spodziewałam się takiego rezultatu, czułam się świetnie, moja skóra nabrała blasku, cera rozpromieniała i nabrała kolorytu i jędrności. Polecam wszystkim kobietkom, które chcą zadbac o siebie. Klinika świetna i obsługa na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenik
Robiłam HiFU tydzień temu i nadal odczuwam ból kości policzkowych czy to normalne, jak bylo u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1803
Podczepiam się pod pytanie na temat hifu Co sądzicie o tym zabiegu jakie powikłania mogą po nim być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam lifting HIFU w Centrum Zdrowej Skóry w Warszawie. Mam wykupione 3 zabiegi. Otrzymałam nawet zniżkę 10%, bo z tego co kojarzę im więcej zabiegów wykupisz tym większą zniżkę otrzymujesz. Technologia HIFU robi teraz furorę w medycynie estetycznej więc każdy, kto chociaż raz spróbował na pewno Ci ją poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, a orientuje się ktoś czy jest jakaś klinika w Trójmieście? Bo jestem z Trójmiasta, a nie chciałabym specjalnie jechać do Warszawy. Słyszałam, że ten zabieg jest bardzo skuteczny i świetnie pomaga odbudować skórę na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Centrum Zdrowej Skóry w Warszawie przy zakupie 3 zabiegów można otrzymać zniżkę 10%, ogólnie im więcej zabiegów wykupisz tym większą zniżkę można otrzymać a efekty naprawdę są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmetologKarolina
Hifu najlepiej jest robione w Clinica Cosmetologica w Gdańsku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULKARa
O tym zabiegu możesz poczytać tutaj http://hifu-krakow.pl/ sporo informacji na jednej stronie, wady zalety no i gdzie się umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrszulaZielonki
Witam, ja mam 54 lata i tem myślałam o Hifu ale po konsultacji najpierw zrobiłam Radiofrekwencje RF mikroigłowa na całą twarz bo problem był spory tzn. opadający owal, zmarszczki wokół ust i oczu i opadające chomiki. Po upływie dwóch miesięcy od RF mikroigłowej zrobiłam właśnie zabieg HIFU i tylko na policzki z owalem twarzy i jestem miesiąc po i naprawdę efekt mnie zdumiewa, skóra jest bardziej zageszczona i jędrna, zmarszczki są mniejsze i te Chomiki się zmniejszyły. Dla mnie bomba... Polecam te dwa zabiegi i Klinikę Rubinkiewicz Med w Krakowie. Chodziłam już do nich na inne zabiegi ale połączenie tych dwóch dało najlepsze dla mnie rezultaty i polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWiganna
Hej. Robiłam w tej samej Klinice w Krakowie co poprzedniczki na zmarszczki palacza i bardzo ładnie bez wypełniacz się wygladzily właśnie dzięki HIFU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakasia

Nie wiem, jak w Poznaniu, w Trójmieście godna polecenia jest wspomniana wcześniej Clinica Cosmetologica na Skłodowskiej Curie w Gdańsku. Bardzo fajne podejście do pacjenta/klienta(?), zero stresu, cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2018 o 10:10, Gość misiakasia napisał:

Nie wiem, jak w Poznaniu, w Trójmieście godna polecenia jest wspomniana wcześniej Clinica Cosmetologica na Skłodowskiej Curie w Gdańsku. Bardzo fajne podejście do pacjenta/klienta(?), zero stresu, cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania :D

misiakasia a czy wiesz czy mają może w ofercie spotkanie przed zabiegiem? jestem bardzo ciekawa tej metody hifu ale mam pewne obawy, a internet nie jest do końca wiarygodnym źródłem informacji przynajmniej dla mnie. dobrze by było skonfrontować moje obawy z jakimś specjalistą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakasia

Tamarika, tak tak, mają bezpłatne konsultacje więc można porozmawiać o zabiegach :) Pewnie będzie kilka alternatyw. Można się umówić telefonicznie pod 791 604 604, to jest numer na Aniołki. A co byś dokładnie chciała zrobić? Jaka partia ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Słyszałam o tym miejscu i zastanawia mnie z jakiego urządzenia oni korzystają? Podobno najbardziej opłaca się iść na ultraformer, ale też za dużo informacji nie ma na ten temat DLACZEGO. I przede wszystkim, czy ten zabieg też zadziała na skórę w innych zwiotczałych miejscach czy służy tylko do usuwania zmarszczek? Może ktoś korzystał z hifu w ten sposób?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hariett
Dnia 28.01.2019 o 09:48, Gość Paulina napisał:

Słyszałam o tym miejscu i zastanawia mnie z jakiego urządzenia oni korzystają? Podobno najbardziej opłaca się iść na ultraformer, ale też za dużo informacji nie ma na ten temat DLACZEGO. I przede wszystkim, czy ten zabieg też zadziała na skórę w innych zwiotczałych miejscach czy służy tylko do usuwania zmarszczek? Może ktoś korzystał z hifu w ten sposób? 

  

nigdzie nie jest powiedziane, że tylko na usuwanie zmarszczek. tak mi się wydaje, że to z tym się kojarzy no bo jak ktoś już ma te zmarszczki i ogólnie widać po nim że się starzeje to różnica jest najbardziej widoczna :) ale na inne miejsca nie ma przeciwskazań np. tam gdzie coś zacznie obwisać po odchudzaniu albo skóra nie jest zbytnio napięta.

tam jest ultraformer też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

Jestem po HIFU na podbródek.

Dziewczyny to dobra metoda ale tylko dla niektórych!

i nie wpływa na zmarszczki!!!!!!!! 

 

wiem, że nie skutkuje przy nadwadze jak i przy niskiej wadze

Panie plus 55 mogą sobie go również darować

podobno też nie działa cudów na brzuchu i biuście

 

Osobiście jestem zadowolona, mam 36 lat 58kg wagi a podbródek zawsze był większy i lekko zwisający

obecnie widzę poprawę w 50% jeśli chodzi o naciągnięcie i zmniejszenie tłuszczu w tym obszarze

od zabiegu minął miesiąc

za dwa idę na kontrolę 

uczucie bólu, mrowienia, drętwienia występowało u mnie dwa tygodnie

po tym czasie czułam lekkie swędzenie

 

Moim zdaniem dobrze zainwestowane 600zł

kilka lat temu poddałam się na tym obszarze lipolizie inekcyjnej

efekt zerowy! 800zł w plecy!!!!!!!! dodam, że zabieg robiłam u dobrego lekarza:/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ala

Witam Panie. Widzę różne opinie  na temat hi-fu. Myślę,że to zależy od problemu , wieku i oczekiwań . Ja jestem po 55 roku więc jest co robić u mnie. Korzystalam z radiofrekwencji mikroiglowej na twarz 3 zabiegi co miesiąc . Skóra się ładnie napiela zagescila i zniknely blizny po trądziku. Teraz jestem po pierwszym zabiegu hi-fu i  właściwie zastanawiam się czy to moja twarz. Jest super. Trochę drogo , ale to przecież nie jest maseczka to najnowsza technologia . Poczekam miesiąc i może zrobię jeszcze jeden a może to mi wystarczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilaRad

Metoda Hifu jest genialna i bardzo skuteczna. Rzekłabym, że skuteczniejsza niż laser. Efekty po zabiegu tym urządzeniem są podobne do tych po liftingu operacyjnym z tą różnicą, że nie idziemy pod tzw skalpel ;). Byłam na zabiegu w klinice SC Beauty i polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja  również zastanawiałam się nad tą metodą, jednak koniec końców za namową udałam się na zabieg Easylift do Kliniki Strzałkowski, i jestem zadowolona z uzyskanych efektów.  Cera wygląda zdrowo i promiennie, nie widać jakby była po jakim kolwiek zabiegu medycyny estetycznej 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KachaRacha

U mnie HIFu nie zdało egzaminu ale jestem blisko 60-dziesiątki może już za stara jestem . Koleżanka namówiła mnie na Focusa ale tego najsilniejszego talusa- strzał w dziesiątkę . Powieki z którymi miałam problem bo za dużo skóry - efekt mega. Efekt najważniejsze od razu i podbródek i bruzdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!!WON z tym spamem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Ja byłam na HIFU we Wrocławiu w klinice Esderm. Wynik tego zabiegu jest świetny. Jestem bardzo zadowolona i mogę polecić każdemu kto się zastanawia. Nie jest to inwazyjne i nic nie boli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczko

Ja robiłam HiFu w Białymstoku. Jestem mega zadowolona. Robiłam podbródek, żuchwę i policzki, ze względu na chomiki. Po zabiegu troszke bolały mnie zęby ale ogólnie zabieg nie był dla mnie zbyt bolesny. Jeżeli chcemy zobaczyć efekty musimy wybrać dobry salon z oryginalną maszyną i kosmetologa z dużym doświadczeniem! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabieg nie jest tani ale jest to obecnie jedna z najlepszych metod na poprawienie wygladu twarzy. Redukuje zmarszczki, sprawia, ze cera jest znacznie bardziej jędrna. Tylko uwaga. Efekt nie pojawia sie od razu po zabiegu tylko trzeba na niego trochę poczekac. Zwykle obkurczanie włókien kolagenowych trochę zajmuje. 

W Krakowie polecam zapisanie sie na wizytę do Intytutu Bielendy:

https://instytut.bielenda.pl/oferta/kosmetologia-pielegnacja-twarzy-i-ciala/lifting-hifu-liftera/

Mają tam takie urządzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×