Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobieta nie jest stworzona by pracowac w stresie

Polecane posty

Gość gość

to mezczyzna zdobywał mamuty I żył w stresie adrenalinie, praca na wysokim stanowisku to wbrew naturze kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta była stworzona aby zbierać kwiatki, muszelki, ziemniaki, warzywa, owoce, gotować zupe z mamuta i du*pe nadstawiać, tylko one teraz nie chcą tego robić bo im odgórnie wyprali mózgi że "kariery" mają robić i być "bysneswoman", co to się porobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca to żaden stres, to życie daje kopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rzuć prace i bierz się za życie, bo odwrotnie się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze/autorko: Dziś można równocześnie pracować, gotować " zupę z mamuta", prać, sprzątać i d... dawać. To kwestia usposobienia kobiety, jej możliwości fizycznych i psychicznych. KAŻDA kobieta jest inna. Więc nie jęcz jak krowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej stresuje zależność fnansowa od drugiego człowieka (np. męża) niż praca zawodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie się stresuję kiedy stoi idiotka za plecami mówiąc na mnie pluje i myśli że nic nie umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj to można co najwyżej zbierać śmieci, a ryzyko zachorowania bardziej stresuje, to mężczyzna w takim razie powinien przestawić się na zbieractwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie komplikujcie życia
gość dziś jaka zależność? po ślubie jest wszystko wspólne, nawet ( o dziwo !!) prawo z tym się zgadza, a małżonkowie to jak jedna osoba czy firma z podmiotami, już nie indywidualne osoby. Nie ma wtedy już JA tylko MY. I wszystko się robi dla dobra "firmy", bezdyskusyjnie. Co pomaga całości powinno być robione a co szkodzi unikane. Ot cała filozofia udanego związku. Niestety gdy JA wkracza do związku to początek jego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem pojawia się gdy do związku wkracza np. alkohol i przemoc. Lepiej mieć możliwość odejść a nie szarpać się całe życie i jeszcze wciągać w to dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla nich tylko JA JA JA
gość dziś wiele bab dziś jest po prostu wygodnych i leniwych, połowa nie potrafi nawet wody na herbate ugotować, więc o czym tu mowa, generacja nieudaczniczek i więcznie skrzywionych gęb, masa 30+ mieszka nadal z rodzicami zamiast ruszyć na swoje, to tragedia narodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może się głąbie autorze nie zorientowałeś, ale mamuty wyginęły. Jakiś czas temu. I ogólnie świat i zycie się nieco zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo wkracza nowa kobieta i szacowana małżonka po 20 latach zajmowania się domem zostaje na lodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto normalny gotuje wodę, może jeszcze na palniku gazowym? Wystarczy wcisnąć guzik autorze, tu raczej chodzi że nikt ci pod nosek nic nie postawi tak jak mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masa 30+ mieszka nadal z rodzicami zamiast ruszyć na swoje, to tragedia narodowa xxxx aco ? szukasz panny z mieszkaniem, bo rooochać sie chce, a na hotel nie stać a u ciebie za scianą też rodzice śpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto normalny gotuje wodę, może jeszcze na palniku gazowym? Wystarczy wcisnąć guzik autorze xx x własnie normalni gotuja wode na gazie , gdyz czajnik elektr. pobiera duzo pradu. taniej wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:39 jak się nie da? Życie to nic atrakcyjnego, więc podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to kobiety będą utrzymywać rodzinę i musiały robić kariery. Tak im feministki załatwiły haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie akurat jara praca, kasa, pięcie się po szczeblach tzw. kariery. A mój facet lubi sobie żyć spokojnie. Ludzie są różni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsi mężczyzni sobie kiepsko radzą z "zabijaniem mamutow", presja, adrenaliną I odpowiedzialnością, więc najwyraźniej też nie są do tego stworzeni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×