Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak w dorosłym życiu poznać fajnych ludzi?

Polecane posty

Gość gość

-na siłowni każdy cwiczy -w pracy kazdy pracuje, nie chcą sie za bardzo spoufalać -starzy znajomi powyjeżdzali to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam taki problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez Internet, na studiach, w pracy tez można poznać fajnych ludzi i utrzymywać kontakt poza pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinny być jakieś portale do poznawania znajomych, bo ja znam tylko takie matrymonialne... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sporo fajnych babeczek poznałam na zajęciach zumby, wystarczy przyjść 15 min wcześniej i zawsze się na kogoś trafi w szatni z kim automatycznie nawiązuje się rozmowa bo przychodzi grupka 15-20 stałych bywalczyń. Fajną dziewczynę poznałam przez vinted- kupiłam od niej torebkę, spotkałyśmy się w celu transakcji przy maku to od razu weszłyśmy na kawę i się zakolegowałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zazdroszcze, ja siedzę sama z dzieckiem w obcym mieście i nie znam tu nikogo oprócz męża... Próbowałam kogoś poznać, ale nie wyszło. Może jak pójdę do pracy to nie będę samotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jesteś kontaktową osobą nie będziesz miała problemów. mam koleżankę która nawet w kościoele potrafi poznać ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznać to mozna zawsze, kwestia tego jak dalece mozna potem sie " przyjaznic", czy jak poznała ich w kosciele to moze potem isc znimi na kawe, pojechac na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubeł zimnej wody na łeb
gość dziś masz dziecko i męża to się nimi zajmuj a nie włócz po mieście szukając dziury w całym, beztroskie czasy wolności się skończyły kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś raczej nie bo to płytkie znajomości, to nie jak sąsiedzi obok których mieszkasz 10 lat i się kolegujecie na codzień, teraz dorośli mają już swoje sprawy, często rodziny, prace, dojazdy, to już nie beztroskie czasy studenckie że masz całe dnie i weekendy wolne do imprez i innych wyczynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psa warto sobie sprawic. Chodzisz z nim na spacery (ruch!) i czesto poznaje sie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach nie ma szans. Mieszkam od kilku tygodni w nowym miejscu. Każdy żyje swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×