Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznałam fajnego faceta. Jak tego nie zepsuć?

Polecane posty

Gość gość

Pierwszej młodości nie jestem. W sumie już się pogodziłam z tym, że będę sama a tu bach, poznałam jego. Powoli to wszystko się rozwijało, bo chyba dopiero teraz dotarło do mnie, że mi na nim zależy. Oczywiście ma wady, jak każdy, ale tak ogólnie to bardzo dobry człowiek. Może trochę nieśmiały. No teraz zasadnicze pytanie: Jak tego nie zepsuć. Jakie grzechy popełniają kobiety w związkach? Chciałabym ich uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uzależnij się od niego - pokaż że dalej masz swoje zainteresowania i swoje życie, niech nie czuje że bez niego sobie nie poradzisz. I nie zalewaj go żalami i problemami, mógłby się przestraszyć. To dwie rzeczy które mnie najbardziej zniechecaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko sobie odpisalas marne prowo i temat zdycha, bach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kanał na Youtube Anna Szlęzak albo jeszcze lepiej Matthew Hussey jeśli znasz angielski. Kopalnie informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko po ile macie lat? A czujesz, że też "wpadłaś mu w oko?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ci na nim zależy to mu powiedz a nie graj durne gierki, faceci na poziomie cenią sobie szczerość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje Jesteśmy po 30. Wolni, szukający swojego miejsca. Spotykamy się od pół roku i jest w porządku. Mamy swoje pasje, swoje prace, jest ok. Dlatego nie chce tego popsuć. Nie zalewamy go problemami. Nie kontroluje. Nie wymagam uwagi non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety zepsujesz bo zdajadejsz pytania jak poy*****a :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władek co ma porwany zadek
przede wszystkim: - nie pierdź przy nim, chyba że bezwonne cichacze, - po zrobieniu kupy psikaj odświeżaczem o zapachu cytryny, - nie zostawiaj kałowych lisków na majtkach i smolistych smug kału na muszli, - gódź się na anala i połyk, - nie pyskuj, - nie przesalaj pomidorowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz uatrakcyjnić się seksualnie tak żeby go zatrzymać. Pamiętaj, że seks jest podstawą każdego związku. No i nie obciążaj go wydatkami, bo się przestraszy, że trafił na niezdarną finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek radzi
nie strój się jak szmata bo tylko uwage innych facetów przyciągasz a to wkur.... każdego faceta, a w łóżku masz być boginią i przerobić z nim kama sutre kilka razy minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×