Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2m i k couple and couple

Szukam M ewentualnie pary Suwałki

Polecane posty

Gość 2m i k couple and couple

Tak jak w temacie. Szukam dla swojej spragnionej erotycznych doznań kobiety mężczyzny, bądź pary, z którą można będzie miło spędzić czas. Wymagana jest higiena osobista, oraz odpowiednie atuty :) Wiek najlepiej do 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesrem z podl jak to powazne dojadr daj znac co i jsk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może i ja skorzystam
A skąd jesteś z Podlasia? Jaki wiek, sylwetka? Też szukam z mężem jakiegoś dobrego "ogiera"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie wymiary tego "ogiera"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem z Podlasia moge do was dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos sie tr podszyl pod tego ogiera ja tam taki maly ogierek 16,5 gruby16 no niemlody juz 48 atut wolny niewzwiozku i niebylem nigdy b glodny kobiety temp mysle dosc dobry tr dlugodyst mam auto dojade mozliwa przyjazn i dl znaj podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam trochę więcej lat niż pisaliście bo 38 ale sprzęt mam niezły 17 cm,byli byście zainteresowani,jestem z okolic Suwałk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od trójkątów
Mój ogierek ma około 20cm, więc poszukujemy czegoś zbliżone go i młodego. Zapał 20 latka jest nie do opisania, więc zostajemy przy granicy wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem. Szkoda. Muj zapal taz jest b duzy no mam niespelna17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szu
Dnia 1.04.2018 o 02:51, Gość 2m i k couple and couple napisał:

Tak jak w temacie. Szukam dla swojej spragnionej erotycznych doznań kobiety mężczyzny, bądź pary, z którą można będzie miło spędzić czas. Wymagana jest higiena osobista, oraz odpowiednie atuty 🙂 Wiek najlepiej do 25 lat

 Witamy serdecznie, czy ogłoszenie aktualne miły przystojny wysoki brunet,  bardzo higieniczny zadbany,  umili wam czas i zagwarantuje dobrą zabawę 🤝. Naprawdę spróbujcie nie pożałujecie 💪. Możemy jechać do hotelu 😊. Dziś zapraszam, pokaźny sprzęt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szu

Witamy serdecznie, czy ogłoszenie aktualne miły przystojny wysoki brunet,  bardzo higieniczny zadbany,  umili wam czas i zagwarantuje dobrą zabawę 🤝. Naprawdę spróbujcie nie pożałujecie 💪. Możemy jechać do hotelu 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×