Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

33 letni mężczyzna starający się o dziecko.

Polecane posty

Gość gość

Mój mąż ma 33 lata. Dużo pracuje, ale umysłowo, pali raz na jakiś czas. Paczka papierosów starcza mu na miesiąc. Jest aktywny fizycznie. Wiadomo po 30 człowiek więcej przeszedł więcej,codziennie ma dużo stresów. Starania zaczęliśmy tydzień temu. Jakie badania powinien wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladne badania niech sobie zrobi wlacznie z genetycznymi a najlepiej niech sie na tydzien do szpitala polozy to go dokladnie przebadaja :D Coraz bardziej idiocieje nasze spoleczenstwo... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam dokładne badania, ale staramy się, że tak powiem,, na spontanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze badanie przeprowadź sama. Sprawdź czy mu jeszcze staje. Bo mientkim kotasem to można tylko białko na bezy ubijać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah staje i to jak ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu robicie z 33 letniego faceta dziada, co już niesie zagrożenie dla przyszłego dziecka?? Kobiety w tym wieku jakoś się nie przejmuja, z marszu zaczynają się starać, co najwyżej robia badania u ginekologa, biorą kwas foliowy. Nie wszystkie robią dodatkowe badania prenatalne. I twierdzą, że 33 to młoda kobieta i 40-latki teraz rodzą zdrowe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" I twierdzą, że 33 to młoda kobieta" Twierdzić to sobie można... "40-latki teraz rodzą zdrowe dzieci." Czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówię że mój mąż jest stary, bo nie jest. Ale badania wypada zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to młody facet. Kolega mojego ojca ma prawie 50 i niedawno mu się dziecko urodziło. A baba też nie młodsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania zawsze warto robić. Chciałby morfologia, rtg płuc, badania moczu i parę innych. Nie tylko jak chce się mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×