Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ada1988

Wielkanocne szalenstwa seksualne

Polecane posty

Gość Ada1988

Spotkaly Was jakies ciekawe przygody w wielkanoc?? Ukryte plenery, sprosne zabawy, obfite dyngusy?? Podzielcie sie wrazeniami jak milo spedzaliscie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszlismy z moim facetem na spacer po lesie ktory jest oddalony on naszego domu o ok 500m. Mialam grube spodnie dresowe na sobie. Wkoncu tak spacerowalismy ze wyladowalismy na wierzyczce lesniczego. Stalam a on siedzac sciagnal mi spodie i zaczal lizac cipke. Pech chcial ze po 3 min zabawy nagle jakas rodzinka przechodzila ok. 50m od nas. Ja w wierzycce ze spusczonymi spodniami, a on nie przestaje. Wydaje mi sie ze niczego nie zauwazyli po mojej twarzy, ale powiem Wam ze ta sama swiadomosc pieknie mnie podniecila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejaka Mild krakowską sobie wkładała z tą skuwką razem i do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechałam z mężem i dzieckiem do teściowej na święta. Byliśmy tam 3 dni. Niedziela ok. 5 rano a mój mąż nabrał ochoty mocno wtulił się we mnie i zaczął mnie po szyji całować. Powiedziałam żeby poszedł do łazienki ja zaraz do niego przyjdę. Na palcach poszłam sprawdzić czy dziadki i synek śpią. No i śpią więc poszłam po cichu do łazienki. Odkręciłam wodę w prysznicu żeby nie było nas za bardzo słychać. Rozbieranki i do dzieła. Najpierw wziął mnie od tyłu potem on położył się na podłodze a ja usiadłam na nim okrakiem. Gdy skończyliśmy ubrałam się wychodzę z łazienki a mój teść mówi czemu tak szybko oddychasz coś się stało. Dla mnie najlepsze to są takie spontaniczne akcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×