Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny kupujecie w ciucholandach?

Polecane posty

Gość gość

Kupiłam ostatnio w ciucholandzie bluzke, naprawdę bardzo mi się podoba, oczywiście wygląda jak nowa, postanowiłam założyć ją w święta. No i w święta teściowa zauważyła i spytała gdzie kupiłam więc szczerze odpowiedziałam że w ciucholandzie takie perełki można znaleźć, to ta mnie wyśmiała i powiedziała że mnie stać nowe kupować a nie używane po kimś... Głupio mi się zrobiło, to nie chodzi o to czy mnie stać czy nie, ale o to że można tam serio znaleźć fajne perełki, a w naszym małym mieście to gdzie kupię takie ładne ubrania, na bazarze chyba tylko... A ta bluzka jest milion razy ładniejsza niż z bazaru... Czy coś w tym złego że kupie używane? Co innego gdyby to były majtki ale to zwykła bluzka... A jak ona chodzi w ubraniach które oddaje jej siostra to wg niej to nic takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedyne miejsce gdzie mogę znaleźć markowe lub jakościowo bardzo dobre rzeczy bez sprzedania nerki, takie sweterki z sieciówek niszczą się po sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też to zauważyłam. Zresztą mam porównanie kupno koszulki z bazaru lub sklepu chińskiego, a z ciucholandu, często te z bazaru już po jednym praniu tracą kolor i zmieniają kształt, a te z ciucholandu można prać i prac i nic się z nimi nie dzieje.. no i po drugie te z bazaru są tandetnie przecież te wzory kolory to jedynie do karyny pasują, nie kupię tam porządnej koszuli czy swetra... Ale mam nauczkę na przyszłość aby się przyznawać że kupuje w ciucholandzie, bo niektórzy dalej żyją w jakimś ciemnogrodzie że ciucholandy są dla biedaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłam wiosenna kurtkę, zapłaciłam 6, 15 gr. Sprawdziłam w necie, podobna kurtka tej samej firmy 499 zl.;-) Śliczna, niepowtarzalna i prawie nowa za kilka zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie coś znaleźć ale nie lubię grzebać :D niektórym snobkom lumpy kojarzą się chyba jeszcze z ich początkami gdzie wisiały ciuchy jak dla ruskiej baby z bazaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnio kupiłam jeszcze synowi bluzeczkę z Minecrafta, myślałam że młody posika się ze szczęścia :D On uwielbia tą grę, a nie wiem czy taka bluzkę bym gdzieś w naszej pipidówie kupiła :D Oczywiście wygląda jak nówka za całe 1zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo fajnych markowych jak nowych ale także zupełnie nowych kupiłam ale z uwagi na nieprzyjazne komentarze zazdrośniczek(nie przyznaję się)bo one dobrze widzą że śliczne i jak nowe a niektóre zupełnie nowe.Gdyby wiedziały to by mówiły że lumpeks to coś co urąga człowiekowi.Więc lepiej trzymać tajemnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam i właśnie szykuje się na rundke po trzech lumpach w okolicy, pogoda piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zależności. Jest parę fajnych sklepów lokalnych (mieszkam w Białymstoku), ale jednak najwięcej kupuję on-line. Czasem w galeriach handlowych, ale jednak on-line najczęściej (w dwóch tak na prawdę sklepach - www.zoio.pl i na www.sosimply.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję on line na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami zajrzę, ale wolę kupić przez internet np. na renee :) łatwo, szybko i nie trzeba latać po mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×