Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karolcia2121

Pościel

Polecane posty

Gość gość
ta strona co reklamujesz to posrednik jest, mozna te same posciele kupic taniej albo bezposrednio na stronach producentow albo na allegro, nie przeplacaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam producenta Andropol. Wpisz sobie na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elissska
Ja zamawiam z Room99. Mają świetny wybór, nowoczesny i oryginalny design a sama pościel jest bardzo dobrej jakości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya
Też zamawiam z Room99, mają duży wybór a produkty są w rzeczywistości identyczne jak na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikawierzbicka
Ceny w tym sklepie są takie same jak wszedzie, nie kupi tanije, a po za tym zamawialam tam koldry i poduszki antyalergiczne, są mega ciepłe i lekkie, bo można czasami się nadziać na cienka i beznadziejna koldre. Ja zawsze bede zamawiac na https://www.pankolderka.pl/ i każdemu polecam, bo nawet jeśli pośrednik to nie robią ludzi w konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2
Podpisuję się pod Room99. Produkty bardzo dobrej jakości, przyjemne w dotyku i nie mechacą się. A dodatkowo ładnie wyglądają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja idealną pościel do swojej sypialni znalazłam na stronie https://www.takaposciel.pl/ Kupiłam od nich właściwie 2 komplety, które idealnie wpisują się w styl mojej sypialni. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dla siebie zamówiłam na poscielove24 i jestem naprawdę zadowolona. Maja ładne wzory i terminowo wysyłają. No i fajne ceny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

internetowy sklep z pościelą zdecydowanie wart polecenia to poscielove24. Bezproblemowa wysyłka, duży wyborów wzorów no i ceny dużo niższe niż stacjonarne. opłaca się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×