Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kilerek

Jak odzyskać byłą?

Polecane posty

Mam duży problem. Poznałem dziewczynę ideał, ma własną pasję, której się oddaje ponad wszystko od dziecka. Byliśmy że sobą, krótko, bo jestem jakiś dziwny, że dla mnie to minęło wiele czasu... I relacja w związku posunąłem się dość szybko i jej to nie pasowało i dała mi to delikatnie do zrozumienia, ale ja debil nie zwróciłem wtedy uwagi i w dodatku wygarnąłem jej (ale bez przekleństw), bo ostatnio mam ciężko w życiu i tak jakoś wyszło. Ona się nie od tego czasu nie odzywała i po weekendzie przyszła (bo w szkole się widzimy) i przywitała się i powiedziała coś co zabolało moje ego, to przez sytuację, a wgl to chciałem być obojętny, no i ją olałem i na następny dzień też taki byłem, ale miałem dość i po szkole to napisałem do niej, a ona przeprosiła mnie i że sobie wszystko przemyślała i że nie chce mnie stracić, ale bardziej jako przyjaciela i ja jeszcze do niej tego dnia pojechałem, żeby zmieniła zdanie, z kwiatkami, ale że to się wypaliło i że nie czuję już nic. Teraz minął już miesiąc, a ja pomimo, że zajmuje się sobą nie mogę odpuścić jej sobie. Nie szukałem nigdy dziewczyny ot tak, a tu taka baja i się zobowiązałem, ale teraz rozumiem że byłem zbyt nachalny i poświęcałem jej się i to szło zbyt szybko i chce ją odzyskać, bo to ta. Mogę jasne że znaleźć nową, ale ja wiem, że ta to ta moja druga połówka, a nie chcę jej stracić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w szkole? chlopie znajdziesz sobie lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest ta lepsza...nie jest to miss wyglądu, ale nie o wygląd tu chodzi, a odeszła bo od czasu związku robiłem czasem małe kłótnie i No...No chcę to naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×