Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sztuczny biust. Czy warto? Oceńcie mój biust. Foto.

Polecane posty

Gość gość
Rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem szczupła, mam 60 cm w talii, stąd też biust jest mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ma rację. Jest ok. Po co większy? Za duże nie są ładne a wez pod uwagę że po ciąży Ci urośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne, ale chodzi o twoj komfort. Jesli naprawdę ci to spędza sen z powiek... Na pewno nie będę Cie krytykować, bo mysle o operacji nosa i szkoda, ze juz dawno jej nie zrobiłam, ale nos to jednak centrum twarzy i ciagle go widac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kobiety, kobiety... Ważne żeby podobać się swojemu facetowi prawda? :) Piersi nie mają związku z odczuciami w seksie. Penis natomiast tak. To bardzo niesprawiedliwe, że wy możecie je poiększyć tak jak chcecie, a my nie mamy takiej możliwości. Z 10 cm nie da się zrobić 20 a co najwyżej 13 i to operacyjnie pod ryzykiem impotencji. A Twoje piersi są ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako kobieta odradzam. Mam większe i bywają nie wygodne a ty masz fajne bo nigdy nie przeszkadzają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczny to może kupić lalkę w seks szopie! Tylko i wyłącznie naturalny biust i to samo tatuaże to ohyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie rób są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego ze jestes szczupla ja mam 10 kg niedowagi a zre jak swinia i.mam cycki duze i kazdy sie dziwi lasko zawsze mysla ze ma sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne to forum widać ze tu same pasztety siedzą i zaniedbane. Ostatnio laska wrzucila duze cycki i hejtowali a ta rodzynki wrzuca i kobiety ze piekne. Tutaj sa same pasztety nie sluchaj ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalna decha. Rób. Faceci takich nie lubią, nie nie ma ich co kręcić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli M nie chce to nie rób. Chyba że chcesz zmienić M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daruj sobie.Każdy z nas jest inny i każdy ma inny gust.Jeśli się podoba twojemu facetowi to po co narażać się na skalpel i ewentualne blizny.Jest ok Ty drobna jesteś więc ten biust pasuje do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jezeli Twoj facet by chcial sobie powiekszyc penisa zgodzila bys sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietne piersi. Pamietaj, ze wiekszosc stabilnych emocjonalnie i ulozonych mezczyzn woli kobiety z mniej obfitym biustem. Jak wyglada ich proporcjonalnosc do talii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super cycki nie daj się zmanipulować kretyństwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym one Ci się jeszcze powiększą gdy troszkę przytyjesz lub zajdziesz w ciążę. Silikony przekreślają macierzyństwo a Twój M pewnie tego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, ja już jestem po ciąży, także raczej się nie powiększą :D O talii pisałam wyżej, w pierwszej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chyba nie karmilas piersia, bo te piersi za nic nie wygladaja jak piersi matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi serio masz bardzo ładne, nie rób głupstw i nie zmieniaj tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli Twój biust Ci przeszkadza i uważasz,że jest nieładny to jak najbardziej idź i sobie go popraw, ja rowniez zrobiłam sobie tą przyjemnosć, bo mój biust nigdy mi się nie podobał, jestem bardzo podekscytowana z piersi jakie zrobiłam sobie w klinice mediart clinic w Poznaniu,u teraz mam ładne, jędrne i krągłe piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypier......j stad z ta reklama. Ta Klinika to najgorsze s****wo jakie jest na rynku. Jezeli ktos napisze cos pozytywnego to wiadomo bedzie ze to znowu Ty wiec sie nie spuszczaj,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczny biust itp.. to ohydne! Tak jak sztuczny, członek. Mnie mąż przez masowanie po okresie piersi ujedrnił i sie zwiększyły a nawet unikać raka piersi. Tak nam doradził ginekolog bo mąż jest przy każdym badaniu cipki mam do jego obecności prawo i nie wstydzę się męża wspierał również porody. To mąż spytał o to czy tampony czy podpaski gdzie gin powiedział tampony często powodują stany zapalne itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie ma takiego pliku" Ale powiem jako facet, że jestem całkowicie przeciwny powiększaniu czegokolwiek, piękne tylko to, co naturalne, duże czy małe, bez znaczenia. To co sztuczne to wybryki natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
To ogromna głupota powiększać sobie piersi. Jedynym wyjątkiem dla mnie jest zerowa wielkość piersi, czyli kobieta ma taka klatkę piersiowa jak u faceta. Tyle, ze takich kobiet prawie nie ma... Kobiety, mój apel do Was, nie powiększacie sobie piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem gdy jest pierś RAŻĄCO odbiegająca od drugiej z trz lub cztery rozmiary. Bo w u większości dziewczyn jest różnica jeden rozmiar i u NORMALNEGO chłopaka jak ja nie mam z tym problemu. Sztuczne cokolwiek u człowieka jest obrzydliwe chyba że szczeka na stare lata lub protezy nogi ręki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×