Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy można od razu zrezygnować z pracy??

Polecane posty

Gość gość

Praca mi sie nie spodobała, nie wiem czy jest sens dalej to ciągnąć, pracuje 2 dzień a juz mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że nie można, podpisałas umowę, więc musisz przychodzić do pracy choćby nie wiem co. Jeśli nie przyjdziesz to pójdziesz do więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak na poważnie to obowiązuje ci odpowiedni okres wypowiedzenia opisany w kodeksie pracy, poczytaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba, że masz umowę zlecenie :) Więc wtedy od razu za porozumieniem stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komuś się pokiełbasiło. Umowę zlecenie można zerwać od razu. Jeśli jednak niewykonanie zlecenia pociąga za sobą jakieś szkody (pracodawca musi udowodnić) to może być rekompensata finansowa. Umowę o pracę można zakończyć za porozumieniem stron. Można pracę porzucić, ale wtedy też czasem trzeba zapłacić rekompensatę. Ogólnie tak, prawie w każdym wypadku można rzucić pracę. Ja tak często robię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez całe studia zakańczałam umowę zlecenie za porozumieniem stron i jakoś pracodawcy nie żądali ode mnie rekompensaty ;) Wszystko jest do dogadania, tylko trzeba chcieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowy zlecenie nie zakańcza się "za porozumieniem stron" - błędne użycie słowa. Tak, często można się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ktos jest taką miernotą ze daje pracownikowi umowe zlecenie to niech liczysie z tym ze pracownik odejdzie z dnia na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×