Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rzuciła,pisze, ma "kolege"

Polecane posty

Gość gość

Witam Was serdecznie.. potrzebuje pomocy bo nie wiem Co robić.. Rzuciła mnie dziewczyna z powodu takiego że często się kłócilismy .. z dnia na dzien mnie zostawila.. wcześniej nie było żadnego sygnału że może odejść ;/ powiedziala ze mnie Kocha ale nie moze ze mna być.. po rozstaniu bardzo to przeżywam.. bardzo mocno ;/ nadal do mnie pisze.. raz normalnie A raz z olewka.. wcześniej natomiast jak byliśmy razem miała "kolege" z którym jeździ do pracy.. przed rozstaniem chodziła do niego niby na kawę.. Teraz po rozstaniu widze jak jezdzi do niego do domu i on odwozi ja też pod dom.. pytalem czy sa razem ,jezeli tak niech powie * *(nigdy nie bylo klamstwa w zwiazku)** i dam jej spokój.. napisała że to tylko kolega i jeżeli myślę że odeszła ode mnie do niego to się grubo mylę.. napisała też że jej ciężko chociaż tego nie okazuje.. pytałem o powrót o powiedziała że nie ma opcji żebyśmy wrócili Ale może zaczniemy normalnie wkoncu rozmawiać że sobą A nie się kłócić.. Nie wiem jak mam postąpić.. Nie potrafię jej też po prostu olac I nie pisać Do niej bądź jej odpisać..Nie wiem jak mam się odnieść do tej sprawy.. chcialbym ja odzyskac :/ prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu prowo trzykropkopwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie dwukropkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×