Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Markeb

Samochód na firmę: leasing czy abonament?

Polecane posty

Gość Markeb

hej, prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i chciałem wziąć w samochód w leasing, ale wszyscy rzucają mi poradami, żebym zamiast tego skorzystał z abonamentu bo to takie super - jak poczytałem na stronach np. https://www.master1.pl/abonament/ to ma to swoje plusy: nie ma tu opłaty wstępnej, ani końcowej. Płaci się za to stałą miesięczną ratę (od 875 zł do 1834 zł w zależności od modelu). Dealer w zamian zapewnia kompleksowy serwis samochodu, kompletny pakiet ubezpieczeń oraz samochód zastępczy, jeśli auto na abonament z jakichś powodów odmówi posłuszeństwa. Znaczy się, że ja tylko płacę abonament i leję benzynę - reszta to już nie mój problem. Pytanie: czy serio to tak bezproblemowo wychodzi? To, że nie będę musiał martwić się o samochód, przeglądy, ubezpieczenie itp. jest pociągające. Boję się tylko, że dobrze brzmi a w rzeczywistości dużo mniej się opłaca i jest z tym dużo roboty. Ktoś może przechodził coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GO leasing
Zapraszamy. Pomożemy. GO-leasing.pl GO-auto.pl 22 765 66 44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnessa
Jasne, że leasing. Polecam Ci sprawdzić Toyota Bank, tam leasingi samochodowe są naprawdę korzystne... Do tego sama Toyota to też rewelacyjne auto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mananam
Ja mam auto w abonamencie od Master1.pl. Jeżdżę nim od ponad pół roku i narazie nie miałam żadnych problemów. Obsługa miła i profesjonalna. Wymieniali mi ostatnio opony z zimowych na letnie i wszystko poszło sprawnie. Jestem też umówiona w najbliższych dniach na przegląd. Ja wybrałam pakiet z ubezpieczeniem i muszę przyznać, że to się bardzo opłaca, bo jestem młodym kierowcą i jeżeli wzięłabym zwykły kredyt to musiałabym zapłacić kilka tysięcy za same ubezpieczenie. A tak mam wszystko w pakiecie w jednej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blazko99
Myślę, że bardzo dobrym rozwiązaniem jest po prostu kredyt. Dzięki temu dostajemy autko, które przechodzi na naszą własność. Warto nieraz rozejrzeć się za takimi kredytami przy firmach dealerskich. Jeśli chodzi np o Dacię to to jest super opcją - https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/kredyt-na-samochody-nowe . Bardzo dobre warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy900
W moim przypadku dobrze sprawdził się leasing w EFL a później będę prawdopodobnie poważnie rozważać wykupienie auta po leasingu. źródło sprawdzone, bezpieczne a oferta dużo lepsza niż kredyt czy abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam mam obecnie hybrydowego aurisa, leasinguje auta już parę ładnych lat i pierwszy raz zdecydowałem się na hybryde, nie żałuje, spalanie małe i dobry automat . Leasing to jest chyba najlepsza opcja. A co wynajmu to nie jestem pewny czy wszystko jest takie różowe. Trzeba sie dobrze w umowy wczytać aby nie trafić na jakieś dodatkowe koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×