Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WalecznaAnia

Hula hoop i dieta

Polecane posty

Gość WalecznaAnia

Hej. Chciałam zapytać czy zmiana diety na zdrowszą( warzywa, owoce, sałatki, wykluczenie białego pieczywa i ziemniakow, twarogi itp.) i połączenie jej z masażem Hula hoop z wypustkami przez 30-45 min dziennie pomoże mi zrzucić ok. 10 kg ? Mam 20 lat, wzrost 160 i 59 kg wagi. Jem 4 razy dziennie ostatni posiłek między 18 a 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne. Ale nie zapomnij o zdrowych tłuszczach, np.oliwa, olej lniany, olej kokosowy, avokado, orzechach, jajkach, chudym mięsie najlepiej białym, ciemnym pieczywie. Zrezygnuj z owoców lub spożywaj jeden owoc dziennie, owoce mają sporo fruktozy=cukru, ziemniaki są zdrowe o ile nie pokewamy ich tłuszczem czy zawiesistym sosem, ale np z jogurtem i koperkiem to całkiem zdrowa przekąska. Możesz ograniczyć ich ilość, ale z nich nie rezygnuj. Spożywaj 5 mniejszych posiłków co 3 godziny, dzięki temu nie będziesz miała napadów głodu lub chęci na słodkie. Dobra dieta to 70% sukcesu. Hula hop jak najbardzoej pomoże i działa. Pamiętaj tylko kręcić w 2 strony, żebyś nie miała asymetrycznych boczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×