Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co komu stara marudna baba gdy można mieć to

Polecane posty

Gość gość
Naprawde tak uwazasz? Taka lala ,moze Cie uszczesliwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie? Lepiej żeby się tacy na lalkach wyzywali niz na żywych kobietach albo ogólnie na ludziach frustracje seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:27 Nie mialam na mysli jakiegos znecania sie ,bo to podpada pod psychopate. Czy wogole sa tu normalni ludzie? Ja mam wrazenie ze chyba nie,bo brak w tym wszystkim dobrej woli. Kobiete na tym forum sprowadza sie tylko do jednego....co za kraj .....a jeszcze gorsi ludzie. Moze i z jednej strony dobrze, ze sa takie gumowe lale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i kto takie zabawki wymysla? FACECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztuczna Inteligencja Wkrótce
po co facetowi chora psychicznie baba? a 90% z was ma przecież palme. Do większości funkcji taka "lala" dopracowana za 10-20 lat będzie idealna. A baby brzuchy ewentualnie będzie się tylko wynajmowało tymczasowo do produkcji dzieci i koniec, do reszty "lala" wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wasza funkcja będzie tylko rodzić, KONIEC, reszte zrobi taka "lala" i nigdy nie będzie marudzić, będziecie prawie bezużyteczne jako istoty wkrótce, wiem, szokujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona herbata z cytryna
A Ty myslisz,ze Ciebie taki los nie czeka. Skad mozesz wiedziec,ze nie zachorujesz ,ze psychika Ci nie siadzie,roznie bywa. Bardziej martwi mnie to co masz teraz w glowie,skoro masz tak duze mniemanie o sobie,a kobiete bys ponizyl. Jestem kobieta i wiesz co mysle .....masz jakies uprzedzenia ,byc moze ktoras Cie skrzywdzila,ale kazdy jakis bagaz dzwiga,zal mi Ciebie....ale wkoncu masz sztuczna inteligencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to śmiecie, nic nie warte gòwno, a wiesz dlaczego??? Bo przez was jest wszelkie zło na tym świecie, bo jesteście chciwe, egoistyczne, oraz bezustannie kłamiecie, baba musi być traktowana gorzej niż pies oraz trzymana krótko ( inaczej palma odbija z nadmiernej wolności ) i muzułmanie już to robią bo dobrze na was się poznali, jesteście poniżej zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona herbata z cytryna
2:43 Swojej matce tez bys tak powiedzial....jestes bezuzyteczna,nadajesz sie do rodzenia dzieci i koniec.....i co ma taka kobieta zrobic,wychowa takiego ignoranta,o sklonnosciach zboczonych,bo przeciez wedlug Ciebie kobieta to tylko do sexu i przyjemnosci. Az strach pomyslec,ze tacy mezczyzni sie rodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona herbata z cytryna
2:54 Co Ty bredzisz....wedlug Ciebie kobieta to samo zlo.....powiec to swojej matce. Kobiety od gowna wyzywasz,co z Ciebie za czlowiek....Ty chyba jestes socjopata skoro tak twierdzisz. Ja jestem w Polsce i jestem polka,a nie muzulmanka. To co tam sie dzieje w ich kraju ,mnie to nie obchodzi,ani ich religia,wiec nawet polskie kobiety winisz za to co sie dzieje tam gdzie jest wojna....chore to co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona herbata z cytryna dziś matka zabiła moje rodzeństwo przez aborcje, jest ostatnim śmieciem i morderczynią, a wszystko przez wygode i lenistwo, baba to ZŁO, bez dwóch zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona herbata z cytryna dziś baba ma służyć facetowi tak jak biblia prawi, ale wam palma odbiła, tak przez was straciliśmy raj, jesteście nic nie wartym GÒWNEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona herbata z cytryna
3:14 Jesli twoja matka dokonala aborcji,to ja Bog osadzi nie Ty. Nie obwiniaj jej za to,kiedys aborcja w naszym kraju byla legalna,kobiety nie uwazaly ze zle postepuja,byla inna mentalnosc,ale na szczescie to sie zmienia. Wiem co czujesz ,bo ja modle sie za dzieci poczete i nienarodzaone. Tez uwazam ze aborcja to cos zlego,ale nie mozna kobiety nazywac gownem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona herbata z cytryna
3:16 Szkoda moich slow....bo i tak Ci nie przetlumacze ,mysl sobie jak chcesz i co chcesz ,nie wnikam....twoj rozum. Nie bede pisac z kims ,kto nie ma szacunku do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona herbata z cytryna
Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby to zło najgorsze
Zielona herbata z cytryna dziś Jak można kogoś ZABIĆ i nie uważać że "robi się źle"????? Wy musicie mieć PRAWA zabraniające zabijania aby zrozumieć że to coś złego??? Nie macie coś takiego jak SUMIENIE???? Dlatego baby to śmiecie i najgorsze gòwno, dla mnie to nawet nie są ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zło absolutne
Baba zniszczyła raj, więcej nie trzeba wiedzieć. Baba zniszczy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno walczyć prawdą, kobiety niestety winne całego zła od początku dziejów historycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba zniszczyła raj, więcej nie trzeba wiedzieć. Baba zniszczy wszystko. x Ale to stworzenie rodzaju męskiego ją skusiło więc to rodzaj męski jest gównem. Masz rację, kup se lalę i żadnej babie d**y nie zawracaj. I s********j stąd bo to forum dla bab więc po huj tu się wp*****lasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem facetem i w ym momencie w*************m ci plombe na ryj. Co ty fajfusie p********z. Sam jesteś gównem a twoja stara to k****, ciebie też powinna wyskrobać j****y pedale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co ty píerdolisz? Kto zerwał i ugryzł jabłko z zakazanego drzewa? Wasza siostra, tak k****a EWA!!!! od niej całe zło na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie jesteś facetem tylko pedalską pissdą, feministą i pantoflem, idź myj naczynia w kuchni aby twoja baba mogła w TV na seriale gapić ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×