Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupiłam farbę, pozamieniane tubki

Polecane posty

Gość gość

Kupiłam dzisiaj farbę do włosów (czarną) i z racji tego, że to moje 1sze farbowanie w domu, po prostu otworzyłam z ciekawości wszystkie składniki do zrobienia farby. Zastanawiam się co to takie jasne i nagle zauważyłam, że tubka jest z kolorem szarym.... W ogóle mi do głosy nie przyszło, żeby sprawdzać takie rzeczy i teraz moje pytanie - czy z paragonem i otwartymi rzeczami przyjmą mi to i wymienią w Rossmanie czy nie bardzo? Trochę szkoda mi tych trzech dych... Mam też wrażenie, że ktoś dla beki po prostu pozamieniał te tubki i cieszę się, że w ogóle w porę zauważyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ciemnieje na włosach, zawartość prawie zawsze jest szara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat to nie swiadczy o tym ze to nie jest wlasciwa czarna farba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie, chodzi mi o to, że na tubce jest napisane wprost, że to kolor szary, więc tu nie ma wątpliwości. A opakowanie kartonowe było z farbą czarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jak dużą aferę zrobisz, jak będziesz krzyczeć że prawie osiwiałaś to zamienią, ale to tylko 20-30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest w Rossmanie nagminne: juz kilka razy kupilam opakowania z farba gdzie bialy komponent farby byl do polowy wycisniety (z tubki), albo brakowalo polowy w plastikowej buteleczce ! Tam ktos kradnie: personel w sklepach albo w magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany, no to jest po prostu Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale żeby farby wykradać z tubek? Albo tubki zamieniać? No zabawne... Powinny być ofoliowane opakowania i by się skończyło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×