Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

poradzcie bardzo prosze. odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny. Zalezy mi na poradach czy robie dobrze a jak nie to co zmienic. Zima troche mi sie przytylo,nie ukrywam podjadalam batoniki, czipsy itp pozne kolacje nawet jak nie bylam glodna,bardzo malo pilam wody. Przytylo mi sie glownie na brzuchu. waze o 7 kg wiecej i chce to zrzucic. Czy jedzac tak: -rano 3 kromki zytniego lub orkiszowego chleba np z pasta z makreli lub twarozkiem (wszystko robie sama,nie kupne) -na obiad mala miseczka salatki (salata,pomidor,ogorek,grilowana piers z kurczaka, kukurydza itp) uda mi sie zejsc do poczatkowej wagi 50kg ??? dodam ze nic oprocz tego nie jem,czasem podgryze tylko surowa marchewke lub garsc mieszanki studenckiej. No i modyfikuje te dania. Zrezygnowalam z cukru 100%, pije min 2 l wody dziennie,raz heratke mix ziol,sok pomidorowy. To wszystko. Czy na takiej diecie schudne i ile??? Nie uprawiam sportu ani nie cwicze ale to nie znaczy ze siedze na d***e caly dzien,mam raczej fizyczna prace i czesto dzien mija mi w biegu. Doradzcie. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×