Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam koleżanek

Polecane posty

Gość gość

Mam 36 lat mam męża, dziecko itp. ale zadnych kolezanek. Maz jest zawodowym kierowca i gdy cos fajnego dzieje sie u nas w okolicy to nawet nie mam z kim pojsc, bo on wiecznie w trasie. Dobija mnie to ciągle siedzeniecsamej w domu z dzieckiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobnie...mam 39 lat ,mieszkam z mezem za granica,jego wiecznie nie ma, dzieci nie mamy...ja tylko praca dom,weekendy w domu,maz w soboty pracuje....wariuje powoli...i szczerze autorko rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam ani jednej koleżanki..te z pl się wykruszyly...a tu? szkoda gadac...zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby są nudne
po co wam koleżanki? na ploty i na obrabianie innym doopy? Na babskie wypady do disco aby doopami machać? Nudzi się to do kuchni gotować, sprzątać, dziećmi się zająć ( jeśli są ), albo dziecko sobie zrobić, wtedy nudów nie będziecie miały. Głupie pipy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:21 Ty chűju! Poszukaj sobie koleżanki przez ogłoszenia lokalne. Może w okolicy mieszka jakaś podobna do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian Manchester
dajcie namiary to przyjade wylizać wam szparki a potem przerooham jak należy skoro nikt tego nie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniane
gość dziś ty też chcesz gołym doopskiem machać na disco?, więc jest was niewdzięcznych suk więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won od mojej d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mało koleżanek, bo kobiety są tak masakrycznie głupie, że marnuję czas w ich towarzystwiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×