Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego nie skasujecie tematu gdzie prostytutki siedza i sie reklamuja

Polecane posty

Gość gość

dlaczego nie skasujecie tematu gdzie prostytutki siedza i sie reklamuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie się reklamują???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policja zamknela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, tematów o tym gdzie i jak dokonać aborcji nie zamykają,Ale o prostytutkach , które wam krzywdy nie robią już tak. Masakra. I co wam taki temat przeszkadzał? Nie mam nic wspólnego z kobietami tak pracującymi ale zwyczajnie razi mnie poziom hipokryzji i zakłamania na tym forum. Kretynskich tematów i wpisów bingola, który wszystko i wszystkich obraża też jakoś nikt nie usuwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one się nie reklamuja tu tylko wymianiaja informacjam,żalami na niskie zarobki,reklamuja sie na stronach jak odloty pl ,hotmax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest forum o prostytutkach! To jest forum publiczne ! na ktorym przebywaja dzieci oraz osoby nie pelnoletnie. Wrzucajac adresy,telefony,maile i inne informacje dajecie zly przyklad osoba,ktore moglyby wejsc na droge nierzadu oraz potencjalnie dac zrodlo rekrutacyjne grupom przestepczym zajmujacym sie tym procederem na terenie EU i poza. Na terytorium RP gdzie stoi ten serwer, sprawa prostytucji nie jest uregulowana. Cala Sprawa zostala zgloszona do sekcji zajmujacej sie cyberprzestepczoscia i radzilbym traktowac to powaznie. Podzeganie do nierzadu jest karalne w swietle prawa polskiego i podlega kaze do 10 lat wiezienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To coś prawa nie znasz ty wyżej, za namawianie, zachęcanie do nierządu, ułatwia nie go (kumplerstwo, streczycielstwo) kara do dwóch lat więzienia, czerpanie korzyści materialnej z cudzego nierzadu (sutenerstwo) do 3 lat, zmuszanie (również poprzez szantaż, groźby etc) do prostytucji do 15 lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Aha, tematów o tym gdzie i jak dokonać aborcji nie zamykają,Ale o prostytutkach , które wam krzywdy nie robią już tak. Masakra. I co wam taki temat przeszkadzał? Nie mam nic wspólnego z kobietami tak pracującymi ale zwyczajnie razi mnie poziom hipokryzji i zakłamania na tym forum. Kretynskich tematów i wpisów bingola, który wszystko i wszystkich obraża też jakoś nikt nie usuwa... xxx Zgadzam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jest zlego w dokonaniu aborcji? to juz gorsze jest kure/stwo niz aborcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×