Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Największe problemy kafeterianek w tym dziale poziom hard

Polecane posty

Gość gość

-tesciowa pocałowała dziecko -rodzina chce przytulać i bawić się z dzieckiem, jak tak można?! -nie mam ochoty iść na komunię chrześniaka -tesciowa/siostra/ktokolwiek dał za tani prezent dziecku Dawajcie następne, może uda nam się rozwiązać wspólnie i pomoc biednym kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Mieszkam kątem u teściowej i jak to tak nie mogę tam być władczynią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładanie tego typu tematów jak ten! Autorko masz poważne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwagierka jest jakas dziwna ;-) ,czy wy tez macie zle relacje ze szwagierkami? Maz w kazdy weekend jezdzi pomagac swoim rodzicom :-( Moje dziecko nie chce mnie puscic nawet do toalety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż pije i mnie bije ale nie odejdę bo bo kooooooocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak urządzić komunię dziecka, gdy nie mam zastawy i krzeseł? Czy goście mogą siedzieć na narożniku i przysunąć im ławę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki makijaż zrobić do porodu, pod kolor koszuli nocnej, czy lepiej pod kolor fartuchów personelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ma 5 miesięcy i nie siedzi samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostry kot rzuca się na dziecko uśpić kota czy dziecko ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem matką, ale siedzę na dziale dla matek i narzekam, że są tu same tematy dla matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co umieja wasze roczniaki? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- teściowa nie chce zajmować się moim dzieckiem - teściowa do wszystkiego się wtrąca - mąż mi nie pomaga - bogaty chrzestny/brat/stryjek/pociotek dał dziecku tani prezent (albo nie daj Boże książkę!) - stosuje pigułki, prezerwatywy, globulki i kalendarzyk, okres dostalam ale czy mimo tego mogę być w ciąży? ? zrobiłam czterdzieści trzy testy wszystkie - wyszły negatywnie, czy mimo to mogę być w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa chce ciągle pomagać, Teściowa wyrywa dziecko z ręki, Teściowa mówi do mojego dziecka córciu, synku, Jaka depilacja do porodu brazylijska, czy na zero, a może bez, Jak załatwić aby poród był łatwy miły, przyjemny i wesoły, Jakie imię dla dziecka aby pasowało do nowej torebki, Jaki prezent Dlaczego inni są piękni, zgrabni, mądrzy, zdrowi, bogaci,blondyni,wysocy,zaradni,pracowici, ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko ma 6 miesięcy i nie mówi "mama". Czy to autyzm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak załatwić lewe cc w państwowym szpitalu? Zaświadczenie o tokofobii wystarczy czy muszę być prywatną pacjentką ordynatora? Czy dać czekoladki położnej, by lepiej się mną zajęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bratowa/ sąsiadka/ koleżanka robi karierę w korpo i nie zajmuje się dzieckiem, co za zimna suka. Bratowa/ sąsiadka/ koleżanka siedzi w domu z dzieckiem, co za leniwa krowa. Bratowa/ sąsiadka/ koleżanka mieszka z teściową lub ma mały metraż, a śmiała zajść w ciążę. Nie przysługuje mi pińcet plus, więc będę wyzywać wszystkich, którym przysługuje. Czy mam mieć drugie/ trzecie/ dziesiąte dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórze sie. 1. Teściowa wyrywa mi dziecko z rąk. Takie tematy to hicior nad hiciorami. Bo tak naprawde to same durne matki daja.sobie te dzieci wyrwac, kto normalny by na to pozwolil? Ciezko sie odsunąć, zrobic unik? Gfyby to byl pedofil to tez tak ochoczo oddalyby dziecko mu na rece? Stad temat nr 1 :). Nie do przebicia. 2. Tesciowa zla i niedobra, bo sie wtraca, ale tez zla i niedobra, bo nie pomogła biednemu synusiowi posprzątać i ugotowac podczas gdy kafeterianka lezala w szpitalu po porodzie. Jednym slowem co by tesciowa nie zrobila to zle. Bo kafeterianka najpierw ma pretensje, ze tesciowa zle wychowala syna , na mamincyca, ale jak maz ma posprzatac w domu to nie, bo wg. zony ma dwie lewe rece i powinna to zrobic teściowa! Szok. Czasem te kafeterianki sa glupie jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha bez kitu :D Nie pracujesz bo siedzisz z dzieckiem - leń, nierób i pasożyt. Mąż Cię zdradzi. Pracujesz zamiast siedzieć z dzieckiem - beznadziejna matka i żona, bo przecież rodzina jest najważniejsza. Mąż Cię zdradzi. Nie jesteś niewolnicą, żeby sprzątać, gotować i zajmować się dzieckiem. Nie sprzątasz, nie gotujesz i nie zajmujesz się dzieckiem - jesteś leniem. Tak czy owak, co by nie było, mąż i tak Cię zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha ha ha najlepszy temat bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największym problem kafeterianek to to, że ktoś ma roblem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super hahaha mega się uśmiałam, niestety sama prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- sierpniowki, ,wrześniowki, grudniowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upokorzyła kochankę męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no i niesmiertelne : sn czy cc, kp czy mm. Krótko mówiąc problemy pierwszego świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio: "Kuzynka/bratowa/koleżanka ukrywa, że jej syn ma zespół Aspergera" pisane przez tego samego trolla, średnio raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Moja teściowa/mama nie chce z radością opiekować się moim dzieckiem 9 h dziennie. 2. Jestem babcią i chcę sobie pożyć, a nie opiekować się moim wnukiem/wnuczką w jakiejkolwiek formie, a po za tym synowa to dla mnie nie rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inne matki przegrzewają dziecko, a ja ubieram cienko, inne matki patrzą z oburzeniem na moje dziecko a ja patrzę z oburzeniem na ich przegrzane dzieci, jestem zayebista i przyklaskujcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa się wtrąca i chce bawić dziecko lub teściowa nie interesuje się wnukiem i nie chce się nim zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemy głupich polaków : -Moja partnerka całowała się -Moja partnerka nie jest dziewicą -Moja partnerka robiła loda -Moja partnerka lubi sex -Moja partnerka nie lubi sexu -Jestem brzydki i leniwy ale chcę z******tej partnerki - Moja partnerka jest zbyt atrakcyjna -Moja partnerka może mnie zdradzać -Zdradzę partnerkę bo jest nudna -Moja partnerka jest za młoda -Moja partnerka jest za stara -Jestem chory psychicznie I kto tu ma problemy?Z byle g****a potraficie polacy zrobić problem aż się śmiać chcę jak się takie rzeczy czyta.To jest choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×