Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Polecani dietetycy stacjonarni i online

Polecane posty

Gość gość

Kobietki, co wy na to, aby zrobić spis dietetyków, kórych polecamy - dzięki temu łatwiej będzie komuś znaleźć dobrego dietetyka (sama po już 3 nieudanych dietetykach szukam takiego, kóry w końcu mi pomoże) Przy wypisywaniu dietetyków podajcie miasto, w którym przyjmuje lub jakiś kontakt, jeśli jest to dietetyk, który pracuje on-line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zaczynam z Sylwią Szostak, na razie po pierwszym miesiącu mam -3kg, więc polecam. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Ja skorzystałam z oferty w Drogerii Natura. Nie chciałam, a może wstydziłam się iść do dietetyczki. Jak dowiedziałam się od koleżanki, że jest opcja konsultacji online to stwierdziłam "Anka, pora się wziąć za siebie, dzieciaki podrosły poradzą sobie" no i napisałam na czacie do konsultanta. Pełen profesjonalizm i konkretne podejście do tematu. Zaczynam trzeci miesiąc i już prawie -5kg. Jestem baaardzo zadowolona. Dieta ułożona super - smaczna i urozmaicona, są jakieś przekąski fit, nie trzeba siedzieć na chlebie i wodzie. Jeszcze daleka droga przede mną, ale jestem bojowo nastawiona i wierzę, że się uda. Bardzo polecam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska

tez korzystalam z Natury, drogeria wymyslila fajną opcję z tym darmowym dietetykiem, polecam zdecydowanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
Dnia 12.09.2019 o 11:56, Gość kaska napisał:

tez korzystalam z Natury, drogeria wymyslila fajną opcję z tym darmowym dietetykiem, polecam zdecydowanie 🙂

Myślałam że tylko ja ich odkryłam, ale widzę że jest sporo zadowolonych osób z tych konsultacji z Natury i potem dietki 😉 NIby online, niby nie bezpośrednio, a jakoś lecą te kg i te ciało wydaje się takie fajniejsze 😉. Za rok (Bożeeee już niecały rok 😮 ) mam ślub i takie stopniowe, zdrowe odchudzanie i utrzymanie fajnej sylwetki to dobra opcja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam catering wygodnadieta i ich Pania dietetyk, cudowna kobieta, poswiecila mi duzo czasu, skrupulatnie pytajac o wszystko i dopasowala mi diete i kalorycznosc, jak na razie jestem zachwycona bo juz 5 kg mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×