Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zawiedziona2222

Szkoda, że usunęli temat goscia ddr

Polecane posty

Gość Zawiedziona2222

Wciągnęłam się na maksa. :P Autor zboczony do kwadratu, a zarazem taki finezyjny i inteligentny. Polubiłam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie forum taka inteligencja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbledny
Szkoda i ja siespuznil mialby jemu propozycje!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Zawiedziona2222 O wilku mowa, a Wilk tuż, tuż! :D --- specjalnie ode mnie dla Ciebie: całus :* A potem schrupanie, to znaczy gwałtowna i brutalna konsumpcja, że aż kudły będą latały, wrrrrrrr! --- bo czego się można innego po takim jak ja nieobliczalnym dewiancie spodziewać, hmmm? ;) [to poprzednie zdanie po myślniku to wcale nie oxymoron] x Tak to się czarnohumorystycznie składa, że wczoraj w nocy napisałem podsumowanie-pożegnanie tygodnia naszej (z Czytelniczkami) zabawy --- pewno większość z Was nie zdążyła go przeczytać. Było w nim m. in. o tym, że zauważam, iż temat w sposób naturalny umiera, i to zgodnie z czasem. Ale okazało się, że Wielka Siostra (a to 'piguła' jedna podstępna!) ubiła nad ranem śpiącego jeszcze pacjenta przed jego zgonem naturalnym, by przypadkiem nie ożył niespodzianie z nową mocą i wigorem. Złego diabli nie biorą --- potrzebny był osikowy kołek wymierzony prosto w samo serce ;) x W innym miejscu napisałem, że pożegnam się z Wami jutro jeszcze raz. Nawet 'trochi' mnie teraz w gardle ściska... x Serdecznie tulę do piersi swej moje w żalu pogrążone sympatyczne Kibicki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlek
Nie wywołuj wilka z lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×