Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

36 tc chyba dziś urodze boje się

Polecane posty

Gość gość

Mam 36 tc i 1 dzień. Od godziny bardzo boli mnie brzuch jak na okres i ciągnie kuje w pochwinach. Jak leżę jest w miarę ok ale jak wstanę problem powraca. Dzwonie do gin ale nie odbiera mąż w pracy a ja z 6 latka sama w domu. Wzięłam nospe forte i magnez b6 max. Boje się ze to za wcześnie... mam jeszcze czopki scopolan może użyć l?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz pojechać do szpitala, ginekolog na tel.niewiele może powiedziec. Musi cie lekarz koniecznie zbadać i miec pewność, ze z dzieckiem nic się nie dzieje. Weź taksówkę albo dzwon po pogotowie jesli bardzo zle sie czujesz choćbyś nawet miała jechac z 6 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak tam sytuacja Autorko? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Wzywaj pogotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasnęłam na 30 min. Znacznie lepiej się czuje. Juz mnie nie boli. Czy jeśli urodze na dniach to będzie zbyt wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bóle przepowiadające, nie panikuj w ciazy tak jest. Przecież masz już dziecko to powinnaś to wiedzieć. Jak zacznie znowu bolec to weź prysznic, jak przestanie boleć to znaczy że nie rodzisz. Jak ból się rozkręci to czekaj na skurcze lub odejście wód. Co do tygodnia ciąży to różnie to jest. Moja koleżanka urodziła w skończonym 36tyg i dziecko zdrowe choć małe. Ja urodziłam w 37 i miał problemy z oddychaniem, trafił do inkubatora. To wszystko zależy od dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie mam dziecko i powinnam wiedzieć. Z 1 ciąża tak nie miałam. Urodzilam 4 dni przed terminem. Wszystko poszlo szybko odejście wód skurcze i po 4h koniec. Teraz bardziej się boje i przeżywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Predewszystkim skurcze porodowe nie mina jak odpoczniesz czy weźmiesz prysznic tylko będą się rozkrecac.Jak mina to są to przepowiadające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:14 Idiotyczny wpis. 2 razy byłam w ciąży. Rodziłam w 41 i 42 tc i nie miałam żadnych przepowiadających. Każda ciąża jest inna. Przeżycie 1 czy 2 nie czyni z nikogo specjalistki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo miałam 2 ciąże i kazda inna, inne porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×