Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Monitoring GPS

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie - co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna99223
U nas od jakiegoś czasu jest system od Transmobil i muszę przyznać, że naprawdę super się sprawdza. Wszystko jest pod kontrolą. Widzimy, gdzie są samochody i jakimi trasami się poruszają. To też pozwala na zaplanowanie całego dnia kierowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolegahugo
Myślę, że monitoring GPS to świetne rozwiązanie tym bardziej jak masz dużo pojazdów w firmie. Ja od roku korzystam z usług Konsalnetu. https://gps.konsalnet.pl Zdecydowanie polecam. W dużym stopniu zmniejszyłem koszty paliwa i co najważniejsze mam teraz większą kontrolę nad pracowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomczuk
To również zależy, czy szukasz rozwiązania do jednego auta czy całej firmowej floty. Jeżeli druga opcja, to z własnego doświadczenia mogę polecić Ci system Flotman https://www.flotman.pl/lokalizacja-gps/samochody-osobowe/ który nie tylko umożliwia monitorowanie auta GPS, ale również kontrolę stanu paliwa, czy też stylu jazdy kierowców (eco-driving) co z kolei przekłada się na duże oszczędności dla firm transportowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrainMyEyes
Owszem, każde rozwiązanie należy dopasować do naszych potrzeb. Dlatego warto wybierać rozwiązania, które coś takiego umożliwiają. Za przykład niech posłuży Konsalnet, którego monitoring samochodu jest rozwiązaniem bardzo kompleksowym, ale przy tym elastycznym. Na tyle, że większość firm może z niego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek

W firmie mieliśmy wiele przygód z kierowcami, a raz nawet skradziono nam pojazd, więc monitoring gps stał się dla nas kluczowy. Obecnie korzystamy z pomocy Transmobil i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich nowoczesnych systemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Ostatnio po zainstalowaniu w pojazdach firmowych systemów TransMobil udało nam się wykryć złodzieja paliwa, więc kontrola pracowników okazała się dodatkową funkcją monitoringu zupełnie przypadkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek

Nie wyobrażam sobie nie mieć obecnie systemu gps w pojazdach służbowych. Wiele jest niestety przypadków kradzieży paliwa - my złapaliśmy aż dwóch nieuczciwych kierowców, dlatego warto zainwestować tego rodzaju rozwiązania dla bezpieczeństwa i oszczędności. Od jakiegoś czasu stosujemy TransMobil i jesteśmy niebywale zadowoleni. Generalnie mają szeroki zakres funkcji, bardzo częste aktualizacje i niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbik

Ja mogę zgodzić się z opinią na temat systemu Flotman w przypadku mocniej rozbudowanej floty aut w firmie i tutaj polecam zwrócić uwagę na opcję monitoringu GPS, który będzie dla Was ogromnym odciążeniem od obowiązków i jednocześnie pozwoli na zwiększenie oszczędności w firmie. W naszym przypadku świetnie sprawdza się Flotman, z którego korzystamy od ponad dwóch lat i z raportami, ceną urządzeń wraz z opcją sond w zbiorniku. Do tego mamy dodatkowe zabezpieczenie przed nieautoryzowanym otwarciem oraz opcję integracji z giełdami zleceń Trans24 i TimoCom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

bardzo długo szukaliśmy dla firmy fajnego rozwiązania w zakresie monitoringu gps i ostatecznie postawiliśmy na transmobil, który zachwycił nas jakością, funkcjonalnością, łatwością obsługi i atrakcyjną ceną jak za tak nowoczesne rozwiazanie. Bardzo fajna sprawa dla każdego przedsiębiorcy który lubi mieć firmę pod kontrolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
Przed chwilą, Gość Janusz napisał:

bardzo długo szukaliśmy dla firmy fajnego rozwiązania w zakresie monitoringu gps i ostatecznie postawiliśmy na transmobil, który zachwycił nas jakością, funkcjonalnością, łatwością obsługi i atrakcyjną ceną jak za tak nowoczesne rozwiazanie. Bardzo fajna sprawa dla każdego przedsiębiorcy który lubi mieć firmę pod kontrolą

Szczam na ciebie i twoja kontrole stary grzybie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami

Bardzo fajne rozwiązania w tym zakresie oferuje transmobil-gps.pl z którego od jakiegoś czasu korzystamy. Wiele podobnych rozwiązań testowaliśmy na przestrzeni lat, jednak to zaskoczyło nas nowoczesnym podejściem do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan

Też od niedawna stosujemy opcje od transmobil i przyznam, że od początku przypadł mi do gustu - prosta obsluga, super raporty, wiele funkcji i dobra cena jak za tak zaawansowany sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deker

Miałem już kilka monitoringów GPS w swoich pojazdach flotowych, ale dopiero po zakupie opcji od transmobil czuję że jest to sprzęt godny uwagi. Jak za proponowaną cenę oferują naprawdę sporą ilość ciekawych aktualizacji i raportów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondzio
Dnia 10.09.2019 o 16:52, Gość deker napisał:

Miałem już kilka monitoringów GPS w swoich pojazdach flotowych, ale dopiero po zakupie opcji od transmobil czuję że jest to sprzęt godny uwagi. Jak za proponowaną cenę oferują naprawdę sporą ilość ciekawych aktualizacji i raportów

Też polecam tę alternatywę, sam korzystam z ich rozwiązań w mojej wypożyczalni sprzetu budowlanego - wiem co i gdzie dzieje się z moimi pojazdami. TransMobil oferuje naprawdę wiele fajnych usług a wszystko w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie flora  w firmie jest wyposażona w monitoring GPS od truckonline. Jest to fajne rozwiązanie. Zero zastrzeżeń do szybkości sprawdzania gdzie jest samochód. Można sprawdzać poszczególne parametry auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.08.2021 o 18:30, żanetg napisał:

u mnie flora  w firmie jest wyposażona w monitoring GPS od truckonline. Jest to fajne rozwiązanie. Zero zastrzeżeń do szybkości sprawdzania gdzie jest samochód. Można sprawdzać poszczególne parametry auta.

To prawda moja firma również używa monitoring GPS od truckonline. Dla szefa jest to bardzo dobre rozwiązanie widzi żekierowca jedzie do wyznaczonego miejsca, a nie załatwić swoje prywatne sprawy. Do tego kiedyśkierocy ukradli samochód służbowy. Dzięki Monitoringowi GPS szybko doszli gdzie jest nasze firmowe auto. Więc nie co narzekaćto jest dla naszego bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×