Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mniej urodziwaa

Jestem brzydka.

Polecane posty

Gość mniej urodziwaa

I to jest przyczyna mojej samotności. Uroda jest czymś co przyciąga i nic tego nie zmieni.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadbaj o siebie, makijaz i ladne wlosy dzialaja cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupoty gadasz jakies, kazdy jest wyjatkowy i piekny na swoj sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj foto
brzydka? przyślij mi foto to coś ci powiem, moge podać maila, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda to nie wszystko
nie ma brzydkich kobiet, są tylko zapuszczone i/lub niedopracowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z Tobą powyżej to się nie zgodzę. Z Brzydkiej kobiety nawet sztab stylistów ładnej nie zrobi. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś ''brzydka'', tylko niepociągająca, taka istotna różnica. Zajmij się całokształtem, pięknością być nie potrzebujesz, w rzeczywistości kobiety nimi nie są i mają ogromne braki przy bliższym rozpoznaniu. Co do stricte powierzchowności, to kwestia 'zrobienia się'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też, samotna pochorowałam się z powodu przebytej traumy, przytyłam 20 kg i nie mogę tego zrzucić mimo diet, w dodatku próbuje zmienić swoje życie a z każdej strony słyszę tylko krytykę co wcale mi niczego nie ułatwia a jestem osobą która ma własnej zdanie i umie o nie walczyć co nie jest popularne, im bardziej jestem niezależna tym mam więcej wrogów bo nie daje sie wsadzić w sztywne ramki czy zdominować :( lepiej dla nie by było gdybym była słodką idiotką nie zadająca wielu pytan wtedy i facet by się szybko znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bzdury, każda ma "coś", nawet totalny paszczur, wszystko jest do przerobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacze i ocenie
mniej urodziwaa wczoraj przyślesz foto na prywatnego maila aby zobaczyć czy wyolbrzymiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się, on powinien pić. Po czwartej pięćdziesiątce nie ma brzydkich kobiet, gorzej gdy przyjdzie kac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty może nie brzydka, ale zapuszczona jesteś? Roztyłaś się i wyglądasz jak maciora? Na fryzjera cię nie stać, makijażu nie umiesz dobrać? Na dodatek nie potrafisz się ubrać odpowiednio? Większość brzydkich, to te, które żrą bez opamiętania, nie chce im się trochę poćwiczyć, a na dodatek śmierdzą papierochami i wanilią z pochłoniętych ciastek. To odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej urodziwaa
Noszę rozmiar s przy wzroście 172 więc raczej otyła nie jestem:P Jednak nie mam tego 'czegoś' co przyciąga mężczyzn,jestem nijaka. Spokojne usposobienie też nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz tego czegoś? A może po prostu unikasz miejsc, gdzie można spotkać wolnego mężczyznę, który by do ciebie pasował. Może nie chcesz, jeśli ktoś się pojawi, dać mu szansy. Może palisz. Wielu mężczyzn niepalących nie zaakceptuje smrodu tytoniowego u partnerki. A może jesteś głupia, nie ma z tobą o czym pogadać, nic nie wiesz, albo posługujesz się stereotypami? Może w rozmowie robisz głupie miny, nie kontrolujesz swojej mimiki, gestykulacji? Przyczyna leży na pewno w tobie. To nie jest problem braku urody, choć może chciałabyś w ten sposób swoją nieatrakcyjność wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej urodziwaa
Nie palę.Mam wstręt do tytoniu. Może to wina braku umiejętności w rozmowie? Nie umiem rozmawiać 'o niczym', a są osoby,które z niczego zrobią temat i ciągną go godzinami, ja tak nie umiem,przez co mogę się wydawać wyniosła albo nudna. Myślę,że urodą też się nie wyróżniam. Teraz kobiety są w 100% 'zrobione'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzuć fotkę to ocenimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej urodziwaa
Może i mniej urodziwa jestem,ale nie na tyle głupia ,aby wrzucać fotkę na kafe :D hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz się porządnie robić loda, głębokie gardło, dawaj tyłka wzorowo, bądź chętną i otwarta na sex wariactwa, faceci zakochują się też w sexie. Nie ma to jak paskuda która zachowuje się jak księżniczka na którą trzeba czekać bo ma zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej urodziwaa
Tak samo jak kobiety.:p Poza tym, gdyby seks był wyznacznikiem to wszystkie Panie lekkich obyczajów byłyby w super związkach :D Seks to tylko jeden z wielu czynników,i nie decydujący-tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiesz jak decyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej urodziwaa
u małolatów chyba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza brzydka aktywna w łóżku niż piękność leżąca jak kloda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej urodziwaa
Tak, tak wiem'Nieważne jaki potwór,ważne ,że.." itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle sprowadzanie wszystkiego do jednego. Poza seksem istnieje jeszcze szereg innych sytuacja gdzie jednak gęba ma znaczenie. Nawet paszczur nie powinien wam obciagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzy babka że jest sama bo jest brzydka, to można odwiedzić uwagę od twarzy mini, dekoltem czy dobrym sexem. Jest dużo maszkar które mają fajnych facetów myślicie dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ile Ty masz lat? Założę się,ze nie więcej niż 21;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:50 Fajny facet nie musi być z pasztetem. Może wybrać sobie atrakcyjna laskę o jakiej ty możesz jedynie pomarzyć i która ma taki sam ciąg w łapie. Naprawdę myślisz że ktoś kto ma wybór poświęci się dla seksu mimo szpetnej gęby czy innej ułomności swojej partnerki? Sądzę że nie ma 21 a 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijam wiek 'emocjonalny',.Tu to raczej nie 12,a...5. Nie na darmo niektórzy mówią,że mężczyzna rozwija się do 5r.ż. a później tylko rośnie,mamy przykład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×