Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bizuu

Polecane posty

Gość gość

Dla mnie to jest firma - farsa. Kto zapłaci tyle za sukienki skupione z sieciówek. Ponad tysiąc złotych. Większość kolekcji to są przeszycia niestety - metek Widze znów, że torebeczki wyjechały. Na rynku można chyba kupić za 300-400 zł, teraz widze doszywka Bizuu. Suknie to sa dawne kolekcje hiszpanskiego Mango i pewnie kilka szytych na zamowienie. Jak dla mnie to powinni posuwac i postawić na wlasne pojekty. material kupic, projekt, szyc lub zlecic. Wiem, że nie bedzie sukni dlugich za 200 zl, ale upychac kiecke warta 300-400 zl za ponad tysiac lub dwa. Kim są siostry bizuu, że taki akt sobie uszyly. Ostrzegam - to jest tylko wyciaganie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim Państwo coś kupią, to proszę przejrzyjcie zagraniczne strony firm takich jak: Zara, Mango, Promod, Tally Weijl, również polski Medicine. Można również pooglądać strony z materiałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kto jeszcze wjedzie z sukienka bizzuu ale ja tego nie kupie. Mozna powoli dostarczac do sklepow online. Cene ustawiac na 8000 zl. I powodzenia w sprzedazy. Bizuu juz odpuszczam. I tak wiem ze wiekszosc tych kiecek sie nie sprzeda. Tak samo bedzie z schowroom. Co tam powysylano to wiekszosc wisialo na wieszakach w centrum handlowym. Nawrzucano wszystko. Brak selekcji. Cene przebic I wypychac. Zarabia sie nie na wlasnym projekcie. A na skupieniu, przeszyciu oraz sprzedaniu po zawyzonej cenie. Te ciuchy chyba troche utknely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod wplywem omamu kolejni projektanci probuja cos odkladac z sieciowek oraz potem moze wystartowac. Tymczasem na strony wracaja stare kolekcje jako nowe. Mnie nie przyciagaja projektanci oraz ich projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do torebeczek skórzanych chamsko wszysto paseczki bizuu. Czarna kiecka Ganna - podobne w cenie 50-100 euro Mango, Zara Spódniczki Bertia - bershka 20 Euro Kiczowe poliuretanowe akcesoria - kiedyś targowiska typu stadionik szczerze zbiera sie na wymiot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto sponsoruje Bizuu? 6 tysiecy na start. Jak to wypchac. Nie wiem czy to powoli nie jest obciach dac sie zrobic na kiecke za tyle kasy. Powinny zrobic duza wyprzedaz, bo tak to sa wjazdy z kolejna sukieneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bizuu na sile utrzymuja przy zyciu. Ile dresowek jeszcze. Tez wnosze o nie wysylanie do.Bizui. Do apres a midi... mija mida na projektantow. Ile kasy maja osoby wjezdzajace z Bizuu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba sama uszylam kiecke do bizuu. Nie dosc ze nic za to nie dostalam to jeszcze mnie nie poinformowali. Co do sukni slubnych tez sa szyte przez rozne ateliera. Potem to wsadzaja na strone. Ja juz nie chce byc tym najezdzana. Gdy showroom przygasa, to zaczyna sie Bizuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bizuuu I do pol banki.. wczoraj kupilam dress za 300 zl. Niestety tylko w Tatuum. Juz mysle czy nie zwrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bizuu wjezdzaja do hoteli. Wisza te kiecki. Nie wiem czy ktos to kupuje w ten sposob. Jak widze zielona to jest wyrzyg ... nie daje rady. Ostatnio poszukuje kiecek w tk maxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujezz kiecke do 300 zl , wystawiasz za 1200 zl. Z kilku kiecek ( dzialalnosc plus strona, wysylka to trzeba odliczyc ) masz juz pensje. Z kilku kiecek masz pensje rzedu kilku srednich krajowych. Za marketing placic chyba nie chca. Kurier, poczta sprawdzic czy dotarl przelew. Tylko musi byc sprzedaz...dostepne online. Skok na kase. Jakby co w drugim okienku strony sieciowek. Taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. To wisi. Watpie by ta firma miala sprzedaz. Pozoranctwo. Bizuu jak bizuu. Socha moze kilka kiecek wyprzedadza. W co ja juz watpie. Zamiast tych sukni to ja wole zakupy w sieciowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropne. Nic nie warte suknie. Ostatnio opracowuje szybki akt ciecia gdy mi to wieszaja podczas imprez lub w pokojach hotelpwych. Ostrzejsze nozyczki poprosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BIZUUU ziewam... szkoda kasy...kopiary kopiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnawczyniWszystkiego
Do zielonego z zazdrości i pełnego jadu Gościa. Gościu czy miałeś kiedys pieniążki na cokolwiek z Bizuu? Czy kiedykolwiek miałaś sposobność by chociaż cos przymierzyć??? Znam modę lepiej od własnych majtek. Zapewniam : nie ma tych materiałów żadna nic niewarta sieciówka. Przeglądam lookbooki; interesuję sie włoskimi tkaninami a także wzornictwem. Bizuu jest niepowtarzalne ; jakościowo na wysokim poziomie. Wspieram poznańskie projektantki a nie wielkie tandetne chińskie szwalnie pod logiem Zara Mango... Czy pamiętasz akcje w Turcji??? Klienci otrzymali towar w Zarze z wszyta metka od krawców : Nie dostaliśmy wynagrodzenia. Czy zdajesz sobie sprawę ile plastiku jest w szytych na ilośc a nie jakość ubraniach z takiej badziewnej Zary???? Zara ma beznadziejne fasony; dla dziwaków lub hipsterek. Zero kobiecości. I gdzie niby Bizuu ma ich podrabiać???? Co widzisz wspólnego? Bo ja same przeciwieństwa. Jak zakładam niepowtarzalne ubrania z Bizuu to czuje sie jak dopracowana w każdym calu kobieta. Kroje dopasowane sa tak by każda kobieta wygladała w nich z klasa i po prostu dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podróbka Inditex i Mango oraz doszyta metka, nic więcej, nie widzę sensu w wydawanie pieniędzy na Bizuu, nie wspieram, informuję, nie kupię, watpię w wymianę szaf pod Bizuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę nie urządzać już szycia sukni ślubnych i zakupów materiałów. Po zamówieniu sukienki z Bizuu, podejrzewam, że cała kolekcja wjedzie. Z 1500 do minimum 6 000. Jedynie to odpalą lokalnych przewodników do dobrych komentarzy. Moja znajoma ma identyczne projekty skupione z sieciówek z zagranicy za 50-60 Euro. Też nie jest w stanie wypchnąć. Część z Mango Argentina. Lokalnie są często nieco inne kolekcje lub rzeczy dostępne na fakturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga jest problem ze zwrotem sukni Bizuu.Ambasadorki marki Bizuu zakłócają imprezy weselne i komunie. Bizuu suknie zawsze są najładniejsze, rzeczy przecudne, Ty jesteś gównem. Po wjeździe Bizuu również są placeba na tabletkach antykoncepcyjnych. No ale w końcu ambasadorką marki bizuu jest Małgorzata Socha - mama już trójki dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga jest problem ze zwrotem sukni Bizuu.Ambasadorki marki Bizuu zakłócają imprezy weselne i komunie. Bizuu suknie zawsze są najładniejsze, rzeczy przecudne, Ty jesteś gównem. Po wjeździe Bizuu również są placeba na tabletkach antykoncepcyjnych. No ale w końcu ambasadorką marki bizuu jest Małgorzata Socha - mama już trójki dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Sochy ...enki I nocne halki. Dofinansowanie. Kupili mi. Wchodzs pp te ...enki. W monarri tez nie kupije. Socha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Pod kreska. Ma wsiagnac wiecej.gdzie moje wytworstwo. Showroom ma w dupie. Monnari torebki skup. Po ziemniaki. Kicz na kiczu. Sochs bedzie miec vuitton. Szkaluja osoby ktore nie maja maski I kremu. 20 mln stabbow pll lotu. 6 mln zniszczarkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×