Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obserwacje z terenu

Kobiet z dobrym sercem już prawie nie ma, są tylko materialistyczne

Polecane posty

Gość obserwacje z terenu

i egoistyczne suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie kobiety wybierasz tak Ci odpłacają, :) i nie wrzucaj wszystkich do jednego worka gościu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wyżywisz, wyleczysz i zadbasz o 3-4osoby? zapłacisz miłością?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo te z dobrym sercem nie tracą energii na mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy wredne suki
gość dziś a jak wyżywisz, wyleczysz i zadbasz o 3-4osoby? zapłacisz miłością?! > to jest obowiązek OBOJGA rodziców nie tylko faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety z dobrym sercem są dla mężczyzn z dobrym sercem. A nie dla takich leszczy jak autor który wyzywa je od suk. Tak więc nie dla psa kielbasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bediesz w ciazy i przez rok bedzieaz karmił i w kolejnym roku urodzisz kolejne i w nastepnym bedziesz karmił i wychowywał, to przez przynajmniej pół dekady na to nie zapracujesz a mezczyzna nie rodzi i nie karmi piersiami przez lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wiele bab myśli że da doopy i na tym kończą się ich obowiązki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie obowiązki? Obowiązki ma się względem dziecka a nie względem faceta. Ludzie sami z siebie robią niewolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bzdury, te z dobrym sercem są przeważnie podrywane i zostają wyzyskiwane przez skur...ysynów, pijaczków i damskich bokserów, tak jest w 98% przypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:10 No, no, jeszcze dopisz, że sie brzydzisz seksem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ta z dobrym sercem, ale faceci takich NIE chcą. Ot cała filozofia. Wolicie takie, które po godzinie od zapoznania idą do wyra a potem się dziwicie, że laska leci na waszą pseudo forsę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor 157
gość dziś a jak wyżywisz, wyleczysz i zadbasz o 3-4osoby? zapłacisz miłością?! Zgłoś Do życia wiele nie potrzeba, to wy baby wymyślacie z nudów różne cudawianki i macie 1500 zachcianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taka rola samic w naturze, czas się z tym POGODZIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak baba uważa że nie ma obowiązków względem faceta to dlaczego facet ma mieć względem jej? to ma działać w obie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa dobre kobiety ale leca.na dupkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zdrowych relacjach nie ma żadnych obowiązków. Jest ewentualnie wzajemna chęć robienia czegoś dla drugiej osoby bezinteresownie. Jeśli dla ciebie związek z kobietą to wymiana coś za coś to serdecznie współczuję. Fałsz i obłuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X To nie tak, ze lecimy na latawice. To feminizm wyreklamowal rozwiazlosc u kobiet i w istnienie tych porzadnych nie wierzymy juz. Dlatego jestem przeciw feminizmowi bo to zlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja jestem ta z dobrym sercem, ale faceci takich NIE chcą. Ot cała filozofia. Wolicie takie, które po godzinie od zapoznania idą do wyra a potem się dziwicie, że laska leci na waszą pseudo forsę smiech.gif Zgłoś Kto ci powiedział że faceci takich NIE CHCĄ??? Jesteś w błędzie, bo każdy normalny facet taką chce, ale wy dajecie się podrywać dupkom i pijakom którzy was potem leją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to wy baby robicie wymiane, faceci się poświęcają harując całymi dniami a wy księżniczki i tak nie zadowolone i ryje krzywe, czego wy chcecie do cholery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16:33 bo Ci żyłka pęknie spokojnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo one by chciały aby facet miał kase ALE nie pracował, tylko wydawał na ich wszystkie zachcianki, czyli bogaty książe ma być.... i przystojny.... i który na inne baby nie patrzy, puknijcie się w łeb idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok bogaty być nie musi ale przystojny już tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do 16:33 bo Ci żyłka pęknie spokojnie ! > prawda boli wiem, wtedy nie ma już co kwestionować i o żyłce się pisze, haha, żałosna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są dwie opcje. Jesteś prawnikiem który g****o widział w życiu albo każda kobieta kopnela cię w jaja z powodów o które masz srogi ból d**y. Przyciągasz podobne. Już wiesz dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ok bogaty być nie musi ale przystojny już tak usmiech.gif > po co przystojny? aby inne ci go zazdrościły i go kusiły? a on ma na inne nie patrzeć tylko ma być wpatrzony w ciebie jak w obraz, bo jesteś taka..... SUPER.... w czymś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ani jedno ani drugie, PUDŁO na dwa strzały, nic dziwnego że ty sama i normalnego faceta nie możesz znaleźć, wada genetyczna w robieniu odpowiednich wyborów jaki tu oto przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku/wa ale wy jesteście żałośni napisałam przystojny ale chodziło mi o to żeby dla mnie był przystojny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wygląda jak psi chuj i się dziwi że go nie chcą. Sorry ale jeśli wydaje ci się że mógłbyś być z pasztetem z jakich sam trzepiesz beke to oklamujesz sam siebie. Bracia samce? I kto ci powiedzial że nie mogę znaleźć pajacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ku/wa ale wy jesteście żałośni napisałam przystojny ale chodziło mi o to żeby dla mnie był przystojny . Zgłoś a jaki to dla ciebie przystojny?? bo się nie określasz a potem pretensja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×