Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MYSZA1987

dlaczego mezczyznie sie zawsze upiecze a kobiety nie potrafia sie miedzy soba do

Polecane posty

Wiem , ze zostane za to potepiona wiec moze nieco wyjasnie. Poznalismy sie 2 lata temu z duzym kawalkiem a polaczyla nas wspolna pasja. Na poczatku byla przyjazn , potem przeszlo na inny etap i wtedy okazalo sie ze mieszka z zona( mowil ze jest po rozwodzie) ,ale nie sa ze soba. Rozstalam sie z nim i wyjechalam za granice...on przyjezdzal co 2 tygodnie do mnie , zona sie wyprowadzila ( dziecko jjest )...Jak obiecal tak sie stalo , ona sie wyprowadzila z dzieckiem do nowego mieszania...Jedzil te 400 km a nie jest jakis bogaty , myslalam ze mu zalezy. Jak wrocilam do kraju poszlo szybko: wspolne mieszkanie, poznalam rodzine ( corki nie ) , od wakacji staralismy sie o dziecko. Wszystko runelo miesiac temu ..nagle , w kilka dni. Zona dowiedziala sie , ze on kogos ma...zadzwonila kilka razy, zwierzyla sie ze ma duze problemy z kochankiem , chce wyrzucic je z mieszkania. Kochanka zostawila i chciala zeby on do niej wrocil. Co zrobil ? Porzucil mnie w 2-3 dni. Wszystkie plany przekreslil. Ja sobie z tym radze, ale nie rozumiem , wytlumaczyl jedynie ze ma metlik w glowie...ze do niej tez cos czuje. Ona zadzwonila do mnie powiedziala , ze bylam tylko kochanka i mam spadac , strasznie mnie ponizyla przez telefon. Ja o tym , ze ona nie wiedziala nie mialam pojecia ( przeciez jego cala rodzina tak i wspolni przyjaciele...) Gdyby mnie ukrywal to bym zakonczyla i od razu jej powiedziala... Tymczasem ja wyszlam na ta co rozbija rodzine a zostalam z niczym ... Oni sa teraz szczesliwi , maja dziecko ( dodam ze raz poronilam czym sie nawet nie przejal) ... Dlaczego taki ch...ma szczesliwa rodzine a na tym cierpia kobiety ..albo ja albo ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×